Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

andra, m-am topit ce frumos zambeste strumful in prima poza! [il] [il] [il]

cat despre sani, acum la mine e cam tragedie caci, pe parcursul noptii, balerina mea nu papa decat dintr-un san, iar pe celalalt il lasa de izbeliste. in consecinta, ma trezesc, mai spre dimineata, cu el pietroi. vrea,nu vrea, tre' sa o trezesc si sa o mufez la sanul respectiv caci altfel...ori mor de durere, ori plesneste sanul, ori fac baltoaca in pat! [batcap] ...de obicei sa lasa cu baltoaca in pat [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Cocho, stiu. M-am gandit si la varianta asta dar nu din cauza banilor. Ci pt ca, asa cum am mai spus, botezul e un act personal, care se face in cunostinta de cauza.

 

Eu ma gandesc sa-i introduc pernita.

Clar! Era oricum o gluma pt ca stii ca la neoprotestanti se boteaza el, nu il botezi tu. ;)

 

de ce vrei pernita? La ce ajuta? Rau stiu ca poate face, dar ca adulti asa suntem invatati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi azi ne-am trezit de la 6. A fost cam agitata toata noaptea. Nu stiu ce a avut. Sper ca nu de la cele trei capsune pe care le-am mancat ieri. Voi mancati orice? Eu am auzit o gramada de variante, si am ales calea de mijloc. Nu mananc varza si fasole. Am mancat si cartofi prajiti. Nu a ripostat bebina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...