Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am alt copil noaptea.Azi noapte a adormit la 23 singura si s.a trezit o singura data la 5.Cand m.am trezit eu la 9 era treaza si de.a curmezisul si dezvelita.Gata trecem la sac de dormit.Dezavantajul ca doarme atat e ca ma trezesc fleasca si cu tzatza beton.A mancat la 9.30 si de atunci doarme in pat sus singura si eu sunt jos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi azi ne-am trezit de la 6. A fost cam agitata toata noaptea. Nu stiu ce a avut. Sper ca nu de la cele trei capsune pe care le-am mancat ieri. Voi mancati orice? Eu am auzit o gramada de variante, si am ales calea de mijloc. Nu mananc varza si fasole. Am mancat si cartofi prajiti. Nu a ripostat bebina.

Eu mananc absolut orice.Am baut cola duminuca ca muream de pofta simteam ca ma usuc'mi.era si sete si bb a protestat.Deci nu mai beau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sperat si eu la o fetita ca sa pot incepe cu rozul, rochite, codite, papusi, dar se pare ca se vor aduna mai multe macarale si tractoare;))...o sa imi iau eu o barbie roz si gata;))

Stii ce fac eu? Ii mai pun din jucarii in cutii, le tin dosite si le rotesc periodic......... daca nu le mai vede o vreme, sunt ca si noi, adica ii trezesc interesul si il tin ocupat.

 

Poate e mai bine asa, tot cu baiat, nu mai ai de "investit" in papusele si alte minuni :)

Sotul mei se plangea ca va trebui sa mai faca o casa, pentru cate rochite si papusi s-or aduna [batcap] , mai ales ca eu nu prea am avut papusi in copilarie si presimt ca o sa cumpar........... fara numar [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mananc absolut orice.Am baut cola duminuca ca muream de pofta simteam ca ma usuc'mi.era si sete si bb a protestat.Deci nu mai beau.

Nici eu nu ma prea abtin.: am mancat varza (moderat), fasole (juma' de portie), am mai baut si cola, ca pofteam la sot, cafea...... cat cuprinde, ceapa verde, salate etc.

Ieri am facut supa crema de linte........ eram un pic sceptica in timpul prepararii, nu parea deloc promitatoare, insa a iesit foarte buna, mai ales cu aroma de cimbru.

M-am bucurat ca a avut mare succes la Mihai, a mancat o portie mare, cu crutoane, chiar mai mult succes decat la mine. Eu nu ma prea omor de fel cu supa si supa crema, mama mea a fost mai traditionalista la bucatareala si vad ca am tendinta sa fac la fel.

 

Oricum, aseara am mancat si eu cu pofta si ma tem ca din cauza asta fetita mea a facut un kk peste noapte (desi de multa vreme nu mai face noaptea) si inca unul mare de dimineata [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina eu nu mai cumpar jucarii decat f rar si atunci orice dar nu masini.A mai stricat din ele ;am mai aruncat-putine dar tot am 3 saci mari inafara de masina mare;3 biciclete;magar de cauciuc;balansoar omida etc.Am exagerat cu jucariile tot fiindca noi nu prea am avut dar macar de multe se va bucura si fi.mea. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...