Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Emma pt micuta!

La multi ani Didi, sa fii fericita! Cum sarbatoresti?

faine fete aveti madduz, iulia! [il]

 

yayyyy, din ora in ora? eu n-as putea....

si dulcele are ceva cu lactatia? ca si eu is ca maddutz, ziua si milka. ma tot uit la vacutza de pe ambalaj, da de-mi creste lactatia. dar nu vrea...

:)))))

 

ehehe lux. I.a dat lp sau lm muls?
Mi.ai facut pofta de capsuni si cirese bonus

lm - zice soacra-mea ca a topit 125 ml dintr-o data.. e normal? eu nu stiu niciodata cat mananca pt ca nici eu n-am tate gradate; ma mira ca a mancat tot (atata am scos din ambii sani), iar el mananca de la un san odata (deci mai putin de 125)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, ce greu e sa gasesti nasi de cununie in ziua de azi [smulgpar]

E drept ca nici nu am intrebat foarte multe cupluri insa........ cei intrebati au refuzat.

Oare banii sa fie cauza?

Noi am spus cum vor decurge lucrurile: mergem la biserica doar noi si nasii, ne cununa, apoi mergem la un local, mancam, ciocnim o sampanie (tot in 4) si gata.

TOATE cheltuielile am spus ca le suportam noi, inclusiv taxele de la biserica, ei nu trebuie decat sa fie nasi.......... si totusi...... e greu [batcap]

nici voi nu nu sunteti cununati?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Now cu putinica intarziere sa vb si eu cu voi:

imi pare bine ca ne-am inmultit, bun venit fetelor. mai vrem more.

Andra, saracuta de tine, bine ca a decurs totul ok la nasterea ta de acasa. tare rau faza cu Chuppa chups si cu vacarmul din fundal [:-)))]

Annna, eu am mai intrebat de tine. vad ca ai nascut in aceasi zi cu mine [il]

m-a distrat faza cu margarina, dar de ce nu e doar unt vegetal, ca si unt de shea, cacao, etc.

Alex, eu zic ca ai nevoie de pastile, asta e depresie postnatala. instincte materne ai, numai ca ai nevoie de ajutor specializat, atat. si a mea  Mima e destul de dificila, la fel Oani a fost destul de dificila cand am nascut-o, apoi s-a linistit pana la vreo 2-3 luni cat de cat cu colicii de rigoare, apoi a inceput greva suptului care a tinut vreo 6 sapt- am trecut cu bine peste si nu i-am dat decat san( pana la aproape 2 ani), apoi bazdaci si mai mari si noaptea, am plecat in Ro in apr 2006 sa prind si eu niste somn noaptea, ca nu aveam ajutor deloc. sotul ma ajuta noaptea, dar era cheaun la munca.

tin minte ziua cand a dormit o noapte intreaga cap coada si acum 13nov2007( nascuta 02.05.05). am dat party [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...