Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Bine ai vennit, Biana!

Maddutz, tu esti cam optimists. Eu nu mai sunt de muuult. Nu se mai schimba bebe al meu. Asta e el...sa știi ca sunt bebei si care nu dorm, plang non-stop pana târziu si nu are legatura cu adaptarea sau durerile de burta. Astept sa fsca 3 luni ca sa vorbesc cu un consultant in somn. Daca trebuue sa fac sleep training, asta voi face. El oricum plange si in brate si jos si sus si peste tot. Sa stai non stop cu plansul la ureche, si fara sa-ti doresti, te schimba si nu mai poti functiona deloc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu sunt racita cobza....deja gatul ma doare de aproape o saptamana, de 2 zile mi s-a schimbat vocea si incepe tusea si nasul.. De luni Petru sta cu mama, il aduce doar la mese, cand stau cu 2 masti pe fata. Adevarul e ca la cat de rau ma doare pe mine gatul, nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi daca ar lua si el raceala :(

 

deci sunt in carantina, nici cu Iulia nu indraznesc sa stau. noroc cu ai mei, altfel nu stiu cum faceam.

 

Biana, bine ai venit si la multi ani!!

Karyna, si eu zic de crema galbenele,..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de sfaturi, cu bepanthen l-am dat si eu, azi, ieri cu crema de galbenele si seara il dau la baita cu ulei de masline. Deci, Baby, numai cu margarina n-am incercat, pana acum... :))))). Numai ca eu tratam problema cand aparea, nu faceam o regula din a unge zona zilnic.

 

Nici eu nu mai realizez ca ne citeste oricine vrea. Sa ma schimb si eu de pijamale macar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai vennit, Biana!

Maddutz, tu esti cam optimists. Eu nu mai sunt de muuult. Nu se mai schimba bebe al meu. Asta e el...sa știi ca sunt bebei si care nu dorm, plang non-stop pana târziu si nu are legatura cu adaptarea sau durerile de burta. Astept sa fsca 3 luni ca sa vorbesc cu un consultant in somn. Daca trebuue sa fac sleep training, asta voi face. El oricum plange si in brate si jos si sus si peste tot. Sa stai non stop cu plansul la ureche, si fara sa-ti doresti, te schimba si nu mai poti functiona deloc.

Alex, am vb cu mama despre tine. I.am spus prin ce treci si mi.a spus ca exact asa eram si eu. A rezolvat la 4 luno cu sedative :)). Insa cand am mai crescut am devenit cel mai cuminte si ascultator copil. Sper ca si Alexutzul sa fie la fel .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, sa te faci bine cat mai repede

si eu care ziceam ca ma sperie vremea, cred ca o problema de sanatate m-ar speria si mai tare, eu trebuie sa functionez la capacitate maxima , ba chiar si 300% dc s-ar putea

 

Maria profita de faptul ca e acasa si-l sufoca pe David cu pupicuri,nu-l lasa sa doarma, i-am zis ca-i dau voie sa se razbune cand va creste, are voie sa o traga de codite. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...