Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si tre' sa-i fac baita singura ca pletosu' e la baschet. habar n-am cum o sa fac. trebe sa aduc vanita in camera, cumva sa o umplu, sa-l tin si sa-l spal...hmmm. is curioasa daca imi iese.

Eu îl spăl în baie, îi pun vaniţa în vana mare și eu mă așez pe un scăunel lângă, să nu aplec prea tare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si tre' sa-i fac baita singura ca pletosu' e la baschet. habar n-am cum o sa fac. trebe sa aduc vanita in camera, cumva sa o umplu, sa-l tin si sa-l spal...hmmm. is curioasa daca imi iese.

De ce o cari in camera? Pune vanita in vana mare, da drumul la apa in ea, spala-l si il duci asa ud in camera. Inainte pregatesti pe pat sau unde-l pui prosopul si toate cele.

 

In ardeal nu se baga bebe in cristelnita, doar il stropeste cu apa.

 

Gina, eu asa imi amintesc, ca bebelusii alaptati papa mai rar da nu bag mana-n foc ca imi agmintesc bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariella , o sa iti auda Dumnezeu ruga ! Ia si niste vitamina E a fertilității , ajuta la endometru , iar o stimulare te-ar putea ajuta.

 

Gina , ce panarama :( dar niște prieteni apropiați nu aveti ? Noi asa am facut cu Nașii nostrii , am spus fara cadouri , decât sa ne dam unii altora , mai bine am plecat împreuna trei zile la mare .

 

Doamne , numai copii frumoși si unii si pufoși :) sa ne trăiască la toate si atrăgeam alte fete la gravideala !

 

Am crezut ca petrecerea de botez este simpla , dar sunt multe alte lucruri ce apar ... Fursecuri , fructe , flori pe masa ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...