Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sim, prea multi prieteni nu avem si cei existenti......... nu sunt cununati ori............nu prea au fost intrebati :D

Vom vedea, asa cum a zis si Mary, cand va fi momentul, DD ni-i va scoate in cale :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, eu ii fac baita in dormitor pt ca in restul casei e frig.

Pun cadita pe pat, aduc apa calda intr.o oala si un bidon cu apa rece.

Pun pe pat o aleza, iar peste ea pun prosopul. Iau fata, o pun pe bratul stang (antebratul intre picioarele ei), capul il sustin cu palma, o spal pe cap, sterg capul bine, o bag in cadita si o tin cu mana stanga iar cu dreapta o spal, o intorc pe burtica, tot asa sustinuta cu mana stanga, spal spinarusha, apoi torn apa calda cu o cana ca sa o clatesc. Apoi o pun pe prosop, o strrg si o imbrac. Eu ii fac baita singura de la 3 sapt.

Dupa ce o imbrac, scot toate ustensilele si o pun la tzitzi ca sa.i sterg ochii, urechile si nasul.

Aaa, inainte sa o bag in cadita ii fac masaj si am grija sa fii mancat cu 15-20 min inainte, asta ca sa nu fie morocanoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laptele matern e si somnifer.. are cumva icter prelungit? maseaza-l in timp ce papa sa nu adoarma.

da si la noi patutul e cah, bleah, pt familia noastra draguta de arici doar [:)] .

Emaaimee, am scapat de icter intr-o saptamana,deci cred ca nu e asta cauza. Masaj daca ii fac nici nu apuc sa il mufez...cred ca trebuie sa ma imprietenesc cu pompa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...