Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Choconel , nu stiu , dar într-adevăr a ieșit dulce tare , data viitoare încerc cu mai puțin zahăr.

 

Baby , eu nu te pot ajuta , aici cer sa stii limba cat de cat ... :(

 

Voi cat de des faceti baie la copii si ce puneti in apa ? Ceai , gel de dus ? Ulei ? ETC

Teoretic in fiecare seara, dar daca suntem plecati sau adoarme mai repede, sarim peste cate o zi. Dr zicea ca pt igiena sunt suficiente 2-3 bai pe saptamana. Nu pun nimic in apa si il spal cu gel Sodasan pt ca asta am primit in maternitate. Cand s-o termina ma interesez ce sa cumpar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

inseamna ca papa si biberon.

 

Andra, si 3 baieti suna bine, aduc 3 fete.

 

pai mi-a venit o idee, te plangi la soacra si ii ceri ajutorul sa mergeti impreuna in Ro cu copii, sorted si ai scapat si de madama. stai ceva vreme in Ro si apoi il pui pe sot sa vina dupa voi [:)]

Fara lp ar fi fost mort de foame, dragul de el, caci productia mea de lapte nu e prea grozav de mare chiar daca am incercat cred ca aproape orice...eu ma tot mir pe lm caci la bb1 am scos 50ml din ambii sani intr-o saptamana desi am niste bidoane de zici k as putea satura cel putin tripleti..

 

Emaaimee, daca bebe 3 ar fi tot baiat si ar fi asa cuminte ca fratii lui, nu m-as supara, dar parca tot tanjesc dupa o fata..

 

Anul trecut am stat 4 luni in tara fara sotul (grele momente...), iar soacra s-a autoinvitat sa stea cu mine toata perioada. Am crezut ca inebunesc. Orice am incercat sa o fac sa plece acasa si nimic. Aici sunt mai in siguranta ca o pune sotu la locul ei..de asta i-a cumparat bilet doar de venit, cand face figuri, pe urmatorul zbor cu ea;))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va cer scuze daca va deranjez cu postarile mele caci am vazut ca din nou venitele doar eu ma bag pe aici singura in seama:D, dar pentru ca v-am tot citit am impresia ca va stiu pe toate de un car de ani si imi sunteti tare dragi..:*:*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va cer scuze daca va deranjez cu postarile mele caci am vazut ca din nou venitele doar eu ma bag pe aici singura in seama:D, dar pentru ca v-am tot citit am impresia ca va stiu pe toate de un car de ani si imi sunteti tare dragi..:*:*

andra, te plesnesc! :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc mult ca mu-ați răspuns ,este o controversa si cu asta ...

Hop si eu...

Iti vine sa crezi sau nu, in spital mi-au recomandat johnsons baby...mi l-au spalat ele acolo si a facut o alergie de toata frumusetea,saracutzu, asa ca am mers pe cv mai simplutz...spalat zilnic in apa cu musetel si apoi masat cu ulei de argan...pana acum se pare ca functioneaza..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete

 

Andra cred ca celelalte mamici mai au nevoie de un pic de timp, sa prinda incredere

ma bucur ca tu ai incredere in noi [pup]

as vrea sa stau si eu mai mult la povesti cu voi dar din pacate timpul nu-mi permite,

poate daca ziua ar avea 72 h  [:)] ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...