Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi :)

[:-)))] Eu as fi fost ceva mai blanda in exprimare, insa ideea e aceeasi: cum pisici sa deranjezi? Crezi ca noi am mostenit forumul d ela matusa, sa avem drept exclusiv?

Toate sunteti binevenite, dragelor

Gina, nu e vorba de mostenit, dar aveti voi o legatura speciala dupa cate ati impartasit si trait impreuna. Ma simt eu aiurea..voi sunteti niste dulci..ms ca primiti printre voi..

Mey, incet incet sper sa va castig increderea:*:*....sper:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaaai, Aris rade in hohote!!! Il mananc

Neatza!

 

Al meu rade in somn, si eu il mananc. E asa dulce!

Am descoperit o pozitie in care putem sta la povesti si se pare ca sunt un bun povestitor ca-l ia somnul imediat. Uitati somnorosul :post-46407-0-04633900-1400223157_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va cer scuze daca va deranjez cu postarile mele caci am vazut ca din nou venitele doar eu ma bag pe aici singura in seama:D, dar pentru ca v-am tot citit am impresia ca va stiu pe toate de un car de ani si imi sunteti tare dragi..:*:*

andra, nu suntem un club exclusivist! [pup] cu cat mai multe idei, cu atat mai bine. avem multe de invatat una de la alta. chiar daca discutam in contradictoriu si ne mai suparam [soricel] intr-un final, tot la pupaturi ajungem [pup]

dupa cum ai vazut, nici macar nu avem, musai, subiecte legate exclusiv de bb. avem vreo nelamurire, in orice domeniu, intrebam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...