Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele

Am avut o noapte mai agitata...nu stiu de ce????

A adormit mimoza pe la 2 :(

 

Fetelor nu stiu ce rochitza sa imi iau pt botez si mai ales cand sa merg sa o caut :(

Parca nu mai am timp deloc pt mine :(

Luni trebuie sa merg la control la ginecolog, imi este asa de groaza :(

Apoi trebuie sa merg sa imi citeasca popa

 

Hainutele pentru botez la noi le cumpara nasa si hainutele cu care pleaca de acasa le cumpara moasa

Sper sa fie ceva dragutz si nu foarte impopotonat k sa le mai putem purta :)

La noi ink ploua si abia de saptamana viitoare vine soarele oficial...sa vedem si cat tine

Parca imi doresc sa vina vara odata!

 

Va pupacesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt singura acasa de miercuri si doresc in oaresce cunostinta de cauza sa le declar pe Gina si pe Baby mame eroine.

[pup] Mie (inca) nu mi se pare foarte greu, trebuie doar sa le satisfaci (copiilor) cele trei nevoi esentiale: hrana, igiena, iubire :)

Oricum, am vorbit cu sotul sa-mi ridice o statuie in curte, trebuie doar sa ma gandesc cum va fi [pk]

 

n-am ingrediente. dar cumpar cand ies si fac. ca iara mi-ai facut pofta:P

Las', ca-i facem amandoua odata, ca si eu mai spre seara vreau sa-i fac.

Acum o sa fac o mamaliguta cu muschiulet de porc de la cazan (mi-a trimis sora-mea cateva bucatele)....... vorba lui Baby; vai de silueta mea [batcap] , dar pofta e prea mare ......

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau papanasi!!!!

Puteti trimite vreo 2 si la Timisoara???Va rog...nu mai multi ca cik sunt la cura sa pot gasi o rochita pt "silueta" mea!

Sigur, cu mult drag, daca......... mai raman :D

Numai sa gasim un curier care sa-i aduca in timp util, sa nu se raceasca :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, care sunt tehnicile pt fetita?

 

sunt mai multe si implica ce sa mananci, cum si cand sa concepi :)

http://www.desprecopii.com/info-id-154-nm-13-lucruri-care-influenteaza-sexul-viitorul-bebelus.htm

 

eu ii fac baie de 1-2 ori pe saptamana si-l spal cu sapun de alep sau produse weleda; pun in apa 2 picaturi de ulei esential de levantica; in rest il spal la fund la chiuveta cand face kk si il sterg pe fata si pe la pliuri cu apa fiarta si racita

 

Sincer habar nu am...dar la universitate este un program care se numeste Work and Travel pentru america si uk..afli mai multe pe www.work-travel.ro...am avut in facultate un coleg care a plecat prin ei in america si a lucrat pt mc,iar dupa 6 luni a venit cu o caruta de bani...

si eu am lucrad la Mc in state, dar n-am umplut caruta :)

contracte de tip work&travel o sa gasesti mai usor din tara; in cj era plin de firme de intermediere pe vremea mea, acum nu mai stiu cum sta treaba

 

eu eu eu!!! iubesc papanasii!!! chiar daca is mai negrii (ca asa mi-au iesit data trecuta) :)

nu fi rasista

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...