Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

bun venit si tie Andra!

 

fetelor, daca va plac filmele romantice, tocmai am descoperit un film dragut The devil's violinist. e cu David Garrett [il] , offf daca ar arata toti barbatii asa.....

l-am vazut deja...e f dragut tipul, am citit si cartea " defaimarea lui paganini", tin minte ca mi-a placut mult, desi mare lucru din ea nu-mi aduc aminte

 

Bun venit Andra :) [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 637
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bine ai venit Andra! Multumesc fetelor. Ma mai apuca pe mne bazdacii da nu-s fata rea :))).

 

Kary, vorbeam serios de margarina. In maternitate, asta a recomandat neonatoloaga si pt sani umflati. Toate fetele erau cu margarina dupa ele.

 

Am reusit sa trimit cererea de transfer a alocatiei. Sa vedem cat timp le ia. Poate ma ajuta Doamne Doamne si nu mai trebuie sa-si roada ungurul unghiile sa trimita el

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi trebuit sa ma duc sa depun si dosarul pt indemnizatie dar e destul de innorat asa ca las pe maine. Am timp pana in 5. Si daca tot mi-am amintit de dosar. Fetele care l-ati depus deja. Pe hartia cu actele necesare zice si "certificatele de nastere ale copiilor". Care copii? Toti sau numai asta pt care ceri indemnizatia?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, asa mi-au recomandat si mie in maternitate dar vad ca noul curent sustine ca pana la 3 luni sa fie tinut mai mult pe spate. Cica reduce simtitor riscul de moarte subita si asa se simte bebe cel mai bine. Intr-adevar, al meu nu e foarte incantat cand il pun pe o parte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...