Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna!

Am probleme cu dintii fetitei mele de 5 ani si 7 luni. Are vreo 4 plombe deja iar a cincea, la o maseluta, se pare ca ne creeaza niste probleme serioase. Am fost la vreo 3 dr. stomatologi pana acum. 2 nu mai sunt in tara iar al treilea, doamna la care m-am dus cu ea pentru cea de-a cincea carie, nu ne place fiindca pana acum nu i-a pus decat pansament iar ultima data cand ne-am dus a zis ca nu are ustensile speciale pentru copii, fiind un cabinet din cadrul unei policlinici de cartier.

As fi vrut sa merg la Dentestet for kids insa e cam scump si nu prea ne permitem. Am fost si la Clinica Waels Kids (Waels Family Dent) dar si acolo e destul de scump - ne costa 100 de lei doar vizita plus 100 de lei plomba. Am fost, ne-am convins.

 

Imi puteti recomanda, va rog un dr./ o doctorita stomatolog pediatru bun, in Bucuresti, in afara de Dentestet?

Stiu ca Dentestet e sponsorul acestui site, insa, e scump pentru posibilitatile noastre.

 

P.S. Am auzit de policlinica Eforie (Bd Regina Elisabeta) si de Spitalul de urgente stomatologice (Calea Plevnei). La care din acestea sa merg? Care sunt conditiile acolo? Risc sa ma infectez, ca si la celelalte spitale de stat din Bucuresti? Ce parere aveti?

 

 

Multumesc mult!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...