Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

karulina, am cautat pe dr gugal o gramada sa gasesc mecamentu` si nu-i pe nicaieri in UK, dar vad ca se egzista in Romania, deci fac comanda la sor`mea cat de curand si sa imi fac stoc si de asta sa am in traista! Danke!!!  [flor]

 

Roxanel, da fac poza si la cucui, cum sa nu! eu pozez tot, mai ceva ca aia cu ochii mici [nebu] hai ca poate i-o trece .... si nu i-or creste cornite, cum ne spunea mama cand ne mai loveam la cap, sa avem grija ca o sa ne creasca coarne [:D]  [ph34r] O sa ii pun gel de arnica cateva zile, la recomandarea medicului! [flo] [pup]

 

Kariguld, cand a fost domnisoara ta la Londra?!  [il]  Unde in Norvegia merge feciorul? vreau si eu cu el!!!  [fri]  [:-)))] sa nu ma spui la barbat!  [biz]  eu as merge oriunde in Norvegia... inca visez la miss Aurora... si nu numai, mai am eu multeeee pe lista de vazut din Norvegia! 

 

Marcia, nu iti seamana fata, e toata tac`su, nu-i asa? sau mai bine ne pui o poza si cu el sa iti spunem exact ?  [soricel]

 

Buflea, sa stii ca iti fac o vizita cand oi merge la NY. Mai intai sa invat eu cartuliile sa imi iau pasaportul british ca de cand le-am cumparat stau pe noptiera ... desi tare imi doresc si mi-e promis NY ul cadou cand imi iau pasaportul..dar eu nu am mai citit nici o pagina din cele 3 carti de le am de invatat  [batcap]

 

Pe lista mea de vazut am mai multe locuri neaccesibile , ori din cauze financiare ori de securitate... dar, sa speram ca le-oi vedea in viata asta, candva....  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, si mie imi plac pozele tale. Si imi place cum o imbraci pe Sophia. Mi te imaginam blonda.:)

Kari, fetita ta :) pare tare nevinovata, asa..E acum la Londra?

Marcia, pe tine nu mi te imaginam altfel. Adica cu parul lung, sau blonda. Marcia ta pare ca e mai mult a elvetianului decat a ta. Asa e? Eu si fii-mea a' mare(8 ani) nu am ajuns inca la "chestii" mama- fiica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...