Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

Iuhuu, am scapat de fluiericea magica! Mergem in schimb la Montmartre sa vedem portretistii diseara!
Cred ca si-a dat femeia seama ca n-are cu cine, ca-s in stare sa atipesc, oftez, tropai, grohai, scobesc in nas sau sa-mi fac selfies cu Garnier himself...

E una din putinele dati cand ma bucur ca sunt inculta :))

Apropo de Garnier si selfies, o fac si pe asta - va pun poza dar doar pentru ca stiu sigur ca nu v-au mai ramas rosii :))
 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziki, stiu ca ai niste parinti misto, mai cu seama tatal despre care mi-am facut deja niste pareri tare boeme [flo2] , ca altfel te-as cere sa te infiez, mamica, la cat de frumoasa, proaspata, simpatica, poliglota si isteata esti! (in casa de vizavi de noi a compus Herr Beethoven simfonica a mai a, adica a 9-a :D)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki,

foarte frumoasa tunsoarea, [:)] si arati super, cel putin ochi aia albastriii sat

 

Buflea,

of  gheata stiu ca merge la lovituri, si la noi ploua si e inourat a, amanat cu gradina desi as fi vrut sa o termin sa-mi iau de grija, dar iar ploua, deprimant

 

asa ca poate iesim cu niste prieteni la o bere si steak, zilele astea chiar a fost deprimant pt mine si cu vreme si capul meu cu migrenele [batcap]

Mandra mea e tare fericita a avut contest cu orchestra ei si sau clasat pe primul loc sau cum spune ea a avut cele mei bune calificative excelent , Luni merge cu scola in park la roller coaster si air e incantata ca o sa se dea in cele mai tari

si senzatii in gat masini , [pk]

si catelusa somoleste langa mine de nare aer [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Doamna Karu, poza cu apele a aparut si pe FB ;)

 

Pai pacatele mele, e din Der Standard, doar nu ma duceam eu in mijlocul puhoiului la Steyr...

 

Zürich mi-a placut foarte mult, desi m-a surprins ca nu corespundea cu ce-mi imaginasem eu. Na, era epoca aceea in care internetul nu zacea pe orice masa si in orice buzunar, inca ne mai imaginam locurile inainte sa le vedem pe viu :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Traversez zilnic orasul si cand e vreme frumoasa se vad muntii cu zapada in zare; imi place imaginea asta [:)] dar urasc traficul, la ore de varf e jale...si ca sa ajung acasa trebuie sa trec prin oras...noroc ca acum cunosc scurtaturile...si sunt genul indraznet, adica nu dorm la volan  [soricel]

Noi mergem vara la o bere si un carnat intr-o parte colorata a orasului, unde sunt multe baruri, emigranti....nu e departe de gara centrala...imi place sa vad si altceva decat bancherii la 4 ace (de care sunt oricum satula, ca ii vad zilnic la birou)  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...