Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

Acum ca mi-am varsat amarul, vreau sa o intreb pe Aqai urmatoarele :

 

- ce Universitate e aia soro ? Universitatea Grigore Antipa ? Matale lucrezi la Stiinte Naturale ? 

 

- de ce ai tuns baietii, ca nu mai stiu care e unul si care celalalt 

 

- vad ca si la tine se poarta pantalonii astia "scurti" care acopera genunchii si largi ca o fusta in clini, exact din astia vrea si Alex, neaparat sa-i acopere genunchii...ce este cu moda asta si cum sa pun de un protest ?

 

Si mai vreau sa ii spun lui Aschi ca mie imi placu parul ei in poza aia de la tejghea si mai ales imi place cum ii sta cu ochelari.

 

 

In campus exista si universitatea de stiinte naturale, dar nu, eu nu lucrez la stiinte naturale:) acolo doar ne petrecem vremea cu copiii adesea.

 

de aia am tuns baietii, sa nu-i mai puteti deosebi:)

 

nu pot sa te ajut cu moda, ca pe mine 1. nu ma deranjeaza moda asta si 2 e o eroare de pilotaj a mea, i-am comandat haine prea mari online. Emoticon cu dat inocent din gene

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai pacatele mele, e din Der Standard, doar nu ma duceam eu in mijlocul puhoiului la Steyr...

  :)

... Iar am dat lovitura cu subtilitatea si Pardon cazui dincolo de parleaz.:)))

 

Poza mi-a aparut sub acelasi mesaj :) a aceluiasi Avatar

 

 

Bella,

 

Felicitari copilei!!!

 

Ce ma uit pt a 10-a oara la un bobita ce a luat Premium 1 si Special la concursul de pian ceva cu Talente .

Minunate Sunt concertele asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karulo mama ,faine poze...cum le gasisi?Mi-ai binedispus ziua....sunt curioasa pe mine cu ce m-ai asocia...... [fri] [fri]

Ziki esti frumoasa maica si finuta nevoie mare.

 

Aschi,pozele alea sunt faine....alea pe care le-ai pus tu cu tine si sot si copil.....tote-s faine dar.....alea sunt ru de tot de faine.

 

Ma gandeam dimineata ca numa pinguini frumosi....pe aici....si nici macar pinguini.cANDIDATI LA CRACA DE COPAC ADICA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...