Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

bravo Lilisor.........

Aschi dar in romaneste nu o inveti cuvinte?adica nu-i spui si in romaneste echivalentul cuvantului nemtesc?

 

 

Mai,victorie.....mi-am gasit in sfarsit sutien pentru mine.....80E.....dupa ce am vazut cuvantul magic reduceri.....la jolidon....si da-i si lupta si rascoleste magazinul ...si probeaza si da-i....singurul cu E era asta...plin de minunatii colorate si/sau sexi dar pentru cele cu doua mere nu ditai baloanele ca subsemnata.........pana la urma l-am gasit pe asta redus de la 100 la 40 si imi si venea.

 

Sunt fericita.......tare fericita.......

Bine ca pe langa am vanat tot ce insemna reducere........s-a luat sotul meu cu mainile de cap....asta e lipsit de importanta...

 

Merg acus sa-mi iau copilul de la bunica si mergem la o petrecere mica......

Iar sunt umflata umflata,umflata.....am dungi la verigheta si la curea.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mada, eu le vorbesc in romana. Dar sunt singura persoana din anturajul lor care o face. Cand e sotul de fata si vorbim impreuna, vorbesc in germana. Amandoi inteleg in romana ce le zic, dar nu vorbesc. Flo repeta cuvintele dar nu le foloseste in propozitii. D exemplu imi spune seara "mult de tot" si asta inseamna ca ma iubestemult de tot, dar toata propozitia nu o repeta. EU sunt multumita si cu intelesul, mai tarziu le voi prezenta si cultura romaneasca, muzica, obiceiurile si voi fi multumita daca le va intra in sange. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, Karulino... m-ai facut sa mi se umezeasca ochii nitel.

Offf.. AMR 5 zile :(

 

M-am adunat si eu de pe la congrese. Fratilor, ce amantlacuri, am venit putin cu gura cascata... si bineinteles exact la cine nu ma asteptam.

In rest, interesante lucrarile dar un pat infernal de mic, m-am trezit foarte pe marginea lui de vreo 2 ori.

Insa am socializat, am respirat aer curat, m-am uitat cu jind la munti.

 

Acum sunt cuminte la invatat, afara e frumos, mai tarziu iesim pe-afara putin.

Va doresc o saptamana buna :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata si de la mine din patul conjugal,

 

JG la ce congres ai fost si de ce esti in sesiune la vartsa ta ? ...poate asa ma prind si cati ani ai de inca te mai miri ca de amantlacuri, hahaha, mai ales pe la congrese, conferinte, workshops, delegatii adica...voi credeti ca glumesc cand va povestesc de "putzele" alea, dar habar n-aveti cat sunt de adevarate.

 

Si ca tot veni vorba, eu m-am trezit rau dintr-un vis din asta "pacatos" ...cumva ma instalam undeva la barbata-meu in locuinta si dadeam afara o duduie de 10 ori mai slaba si mai tanara a carei fatza nu am vazut-o ...dar ma tot gandeam cum si daca sa-l confrunt pe barbata-meu in legatura cu ea, tot mai speram sa nu fie adevarat desi dupa cum se purtau  unul cu altul era clar ca era adevarat si ma tot miram de ce frumos se poarta cu mine, cum e posibil sa te porti frumos cu doua femei care se urasc intre ele ...si m-am trezit cu hotararea sa lupt pentru ce e al meu si cu un rau fizic ...pfuuu, nasol, nasol sentiment, nasol sa treci prin  asa ceva, mai bine nu stii, spuse strutzul din mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In rest, soare si la noi, Alex are de vizionat 2 meciuri de soccer cu echipa si intentionez sa il trimit cu ta-sau ...eu vreau sa plantez, iar am dat o carutza de bani pe alte flori, trebuie sa termin in fatza si sa ma mut in spate. Desi nu imi place, m-am hotarat sa pun mulch intre ele, ca sa nu mai iasa buruienile asa valvoi ...sper sa termin azi, barbatul asta nu vrea deloc, deloc sa ma ajute la flori, nici macar la sapat bucatica aia, acum zice ca il doare genunchiul si nu poate sapa ...

 

Vanataile sunt la locul lor si ma dor ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, am fost la congres de terapeuti. Trebuie sa particip in fiecare an la cateva sa adun puncte pentru colegiu.

Am 38 de ani si fac master, doamna. Am terminat facultatea 2 acum 2 ani (am facut reconversie).

Acum de bine de rau am inceput sa lucrez, incepe sa se miste treaba si in Romania cu terapia...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei...

pentru ca o felie de tort (virtuala) nu pune probleme kilogramelor pingunicesti, si pentru ca e sarbatoare la noi

implinesc o varsta faina... (adicatelea imi creste valoarea [alcool] )

 

va invit la party

 

post-22998-0-05290600-1400426563_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...