Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ca tot se vorbea de matze mai devreme, aveti vreo idee de "educat" pisic alintat/rasfatat? De vreo 2 saptamani avem si noi un asemenea specimen (maidanez) in familie, o domnisoara fara pic de maniere, luata de pui din mijlocul unei familii de pisici semi-vagaboande (traiau in fata unei scari de bloc, ingrijite de-o babuta), care e vedeta familiei mai nou. Si pe care copii sunt in stare s-o pupe si-n ...dos, dar nici gand s-o certe daca face ceva rau. Prin urmare nu stie ce-I ala "zzzat", nu pleaca diintr-un loc decat daca apelezi la forta (adica o smulgi de cateva ori, si-o dai de-o parte), si face numai si numai rele ...  catarat pe perdele, zgariat canapele, ar fi in stare sa se urce si pe masa din bucatarie, sa-ti manance din farfurie daca ai lasa-o!! Si e incredibila, face ceva ce nu trebuie, te duci langa ea, o certi, ridici tonul, incerci cu clasicul zzzat, cu orice-ti vine la gura, iar ea te priveste nevinovata cu niste ochisori verzi, si continua sa faca fix acelasi lucru ca si inainte!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la veterinar. Ideea e ca ar fi trebuit sa-i treaca deja infectia. Ar fi trebuit sa creasca. Dar uite, ca nu o face. Asta inseamna ca are ceva din nastere de o impiedica sa se faca bine.

El a zis ca nu o chinuim. Fii-mea e sigura ca se va face bine.

====

 

Dusul la restaurant de ziua mamei inseamna bani. Sora mea nu-si permite.

=============

 

M-am sculat cu nervi. Da' ce nervi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou,

 

Am avut un weekend plin deci nu am citit din urma.

Starea mea parca este mai buna; am fost si ieri in parc cu un coleg de scoala si mamica respectiva mi-a atras atentia ca sunt cam blu in ultima perioada; stiu si eu asta; si recunosc cercul vicios: eu cu capsa pusa, el ma simte si este la fel; insa eu sunt adultul si trebuie sa ma trag de par in sus [:)]

Corina, ai venit la balamucul de festival? Eu m-am lipit de peste in paine si o cafea turceasca si apoi am plecat intr-un loc mai linistit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...