Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vă citesc din umbră de ceva timp și am intrat doar să confirm că se mănânca foarte bine la Konak [:)] , vă recomand cotletele de berbecuț, sunt foarte fragede. Fug până nu mă ia șefa la întrebări [:D], nu mai știu care e testul de admitere pe ghețar acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi pingunici!

Va multumesc pentru gandurile bune.

 

Chiar de nu-s ft prezenta printre voi, ma straduiesc sa va urmaresc... cand pierd sirul, mai sun prieteni care va urmaresc sa mai intreb de voi [il]

 

Anul asta de ziua mea, am avut o bucurie mare mare. Colegii mi-au oferit un cadou care mi-a mers la casa sufletului:

 

post-22998-0-86950400-1400514208_thumb.jpg

 

Diminetile mele sunt absolut superbe ... cu o cafea din cescutele astea pline de amintirea vremilor [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In al doilea rand sa o felicit si eu repede pe Alinuk ...

 

Soro, sa nu-ti pierzi copilaria, optimismul si energia ... sa nu te doboare nimic si orice furtuna incearca asta, sa ia aminte, ca e greu de luptat cu Alinuka ...si sa-ti vezi vizigotii mari, pe drumul lor, drum ales de ei dar aprobat de tine ...

 

La Multi Ani Soro !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha ...ce zapaceala ...

 

Nici nu mi-am dat seama ca s-a postat primul ...l-am scris in buda, in cabina cu sau fara WiFi, si cand i-am dat posteaza s-a blocat telefonul ...asa ca am fost sigura ca l-am pierdut ...hahaha, asa ca, dupa 2 ore, l-am mai compus o data ....hahaha

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...