Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, tristă poveste...

 

Rox, am trecut Dunărea ieri cu bacul pe la Ostrov și era tare tulbure și mare. Ziceau podarii că era o mașină parcată lângă malul celălalt foarte aproape de apă și în câteva ore a trebuit să fie mutată, crescuse apa până la jumătatea roților. Deci îmi închipui ce e în amonte [:(].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weekendul asta mi-as dori sa fiu la Constanta. Pentru regata, sa fie clar, nu pentru baclavale :))) Bine, fie, as roade si doua coaste de berbecut [fri]

Daniela, ai aterizat fara contuzii pe ghetar, deci sa stai mult si cu folos! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ...ei nu vad de pe telefon. Daniela e din Constanta ? Se ingroasa randurile pinguinilor dobrogeni ?

 

Cat despre carnetul de conducere, vroiam sa-ti sugerez condusul fara barbat in dreapta ...este mult mai relaxant. Pentru amandoi ...Al meu si acum, cand conduc eu se suie in spate ...cica mai bine nu vede si eu i-am spus ca mai bine nu il vad ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s din Constanța, dar stau pe acolo o parte din timp. În rest sunt în plimbări prin țară.

 

Buflea, încă n-am mers singură acum de când m-am reapucat să conduc, da' o să se întâmple și asta destul de curând. Acu' 10 ani am condus singură, da' cred că eram mai puțin conștientă de faptul că mașina înseamnă mai mult de o tonă de fier în mișcare [:D].

 

Karu, mulțumesc de urări, am avut emoții că nu trec testul [:D]. Dacă nu te tentează o baclava, poate-poate te tentează un shuberek cu iaurt? Pentru regată așteptăm detalii de la Rox.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...