Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, bine ai venit !

 

Eu mi-am luat masina cu cutie de viteze automata, asta pt ca aici sunt pante peste tot si urasc plecarea din panta...plus ca merg mult prin oras...asa ca e super comod condusul...mai conduc masina domnului elvetian, dar dureaza ceva pana ma invat cu schimbatul vitezelor...se mai intampla sa nu nimeresc, asa ca ma ajuta el; eu apas pe ambreiaj si el din dreapta schimba viteza; suntem team-ul perfect aici :-) daca nu-i convine, i-o tai scurt si ii spun sa treaca la volan...asa ca se abtine de la comentarii :-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam multa lume lipsa de la apel. Hallllooooooo, ati picat cu totii sub mese cu gratar, mici si alte bunataturi in weekend sau ati picat precum Buflea pe mazga la gradinarit? 

 

Buflea, tu si vanataia veti fi prietene ceva vreme. O vei observa schimbandu-si culorile dupa plac, ii vei simti mangaierile si o vei injura de vreo 50 de ori pe zi. Da pana nu vei avea coaste bulite nu vei sti ce frumoasa e viata doar cu o vanataie in dotare. 

 

Roxana si Danielag, puneti un semn la inceput de mesaj cand mai vorbiti de bunataturi din astea. Sa stim sa nu citim si sa nu poftim, ca ni--i se strica tastatura de atata salivat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru Alinuk! Sa fie multi si frumosi!

Daniela, bine ai venit!

Mai, ce de mancaruri !! Am fost la Istanbul si pe langa Viena, dar nu neaparat in urma ei, a ramas pe sufletu' sotului meu. Am mancat acolo multe si felurite mancaruri, ale caror nume nu le stiu si nici nu le- am stiut de fapt, niciodata. Mancam pe malul Bosforului si ne- am inteles atat de bine cu proprietarii incat nu am schimbat carciuma cateva zile cat am stat acolo. Mai.. Da' de cate ori intrebam un sofer de taxi daca stie sa ne duca intr- un loc anume, unul nu spunea ca nu. Si habar nu aveau!:) Se lamureau ei cumva , intreband in stanga si in dreapta si ajungeam pana la urma, dar initial zau daca pricepeau ce voiam noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuk La Multi Ani! [s] [s]

 

Daniela bine ai venit [flo2]

 

eu azi chiar visam un gratar insfarsit cald si soare la noi dar e luni asa ca pana in weekend mai e, plus nimic in frigider pt gratar,

 

Strumphitza, frumoasa gradina si frumos trandafiri enjoy your cup of coffee in the garden [:)]

eu is in urma tare cu gradinaritul dar la frigul care a fost pe aici ......asa ca poate ajung din urma gradinaresele harnicute , la 40 de flori plantate in gradina ca Sefa nu stiu daca ajung sa plantez, zic sarumana daca plantez 10, iar daca comenteaza cineva ceva(ai mei) ii trimit la gradinarit, mai nici al meu sot nu ar avea rabdare sa planteze o floare, sa nu mai zic un copacel [batcap] cred ca sar vaita ca toate cele, dar cum am zis nu le place nu au decat sa treca la treaba [pk] numai cand ma gandesc la caratul sacilor de pamant si am vreo cativa de cumparat [alcool] imi trece de gradinarit, eu la anul o las in paragina si va trimit foto sa vad daca va place [:)] si ce nota primesc [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...