Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

si acum dilema zilei: dupa cum va spuneam saptamana trecuta, la serbarea Evei parintii vor face o sceneta. ieri am ales Prostia omeneasca a lui Creanga. de super ras. ei bine... acum ne gandim la obiecte de recuzita. de unde fac eu rost de o vaca? ( in partea cu taranul care vrea sa urce vaca in pod sa ii dea fanul de acolo ). ideala ar fi o vaca gonflabila milka,..... dar daca nu gasesc,....?

 

roxi, incearca sa dai o cautare pe google la prostia omeneasca de la teatrul masca, o sa gasesti pe youtube mici prezentari, si poze. Eu am fost si-am vazut-o cu fetele, si s-ar putea sa va ajute sa va inspirati cu recuzita, ca e clar ca nici eu n-au adus vaca pe scena :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxana, vaca din aia poate gasesti la distribuitorii care fac promovare prin magazine, daca ai cunoaste dintre ei. Eu am avut o girafa gonflabila, mare si alta idee pt vaca nu am. Poate doar daca faceti una din carton, f mare, pe care sa o sprijiniti cumva de un perete pana va apucati sa o bagati in pod.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum dilema zilei: dupa cum va spuneam saptamana trecuta, la serbarea Evei parintii vor face o sceneta. ieri am ales Prostia omeneasca a lui Creanga. de super ras. ei bine... acum ne gandim la obiecte de recuzita. de unde fac eu rost de o vaca? ( in partea cu taranul care vrea sa urce vaca in pod sa ii dea fanul de acolo ). ideala ar fi o vaca gonflabila milka,..... dar daca nu gasesc,....?

 

Te imbraci asa :P

post-1306-0-61976300-1400663938_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sapa Nick intre flori si Sophia dupa el sa ii arate wriggly worms (rame) bleahhhh... ii arata Nick una si ea de colo, ca tot e la vartsa cand vrea sa stie tot despre tot si toate, imi face capul calendar [:D] [i]:

- tati, what is he doing?

-he`s wriggling, zice Nick...

Sophia atotstiutoare:

-he`s exercising!  [batcap]  [:-)))]  [:-)))]

 

Maaa, arata-i fetii ca daca rupi rama in doua ea continua sa traiasca pana la adanci batraneti :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, Laura, tu anul trecut ai fost la Tismana ala din Jupiter ? Vreau si eu detaliile proaste, ca bune am unde sa citesc. Amicii astia ai mei vor sa ma duca acolo ca cica e singurul loc pe litoral in care copiii au ce sa faca fara sa stai cu gura pe ei ...asa e ?

Eu am fost la California, tot in jupiter (cred ca sunt in aceeasi zona). 

Prost :

1. plaja cu pietre, apa mica pana la genunchi si mizeria ghiolbanilor romani;

2. nimic distractie pt adulti. (e drept ca noi am fost la inceput de sezon, in iunie, dar nu aveai unde sa faci un biliard macar. nimic!) 

3. noi am luat pensiune completa, ca sa nu avem grija mancarii. Aveam de ales dintr-un meniu cu 5-6 feluri de mancare, aceeasi in fiecare zi. De ex. daca vroiau copiii snitel  la pranz, nu se putea, ca snitel se facea numai seara. Sebi (care are o gama restransa de alimente pe care le mananca), a bagat in 7 zile de stat la mare doar pizza Diavola si piept de pui la gratar cu cartofi prajiti si salata .....altceva nu avea ce alege.

4. baia. Noi am luat apartament, care era spatios si cu vedere superba la mare, dar baia inghesuita si cu instalatiile sanitare cu mucegai/rugina. 

5. chelnerii de la restaurantul hotelului erau sub orice critica: veneau greu, incurcau comenzile, aduceau ce nu ai comandat si se strambau cand le ziceai sa aduca ce ai cerut, ba mai ziceau ca au batut deja in casa si nu se poate schimba. Noi am preferat sa mancam la restaurantul hotelului Delta. 

 

Am si chestii pozitive, dar ti le zic numai daca vrei [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda, esti sfanta (cel putin) azi?! Daca da, toti trandafirii de stii tu unde, pe care i-am vazut azi din nou cu gandul la tine, ti-i daruiesc! Si daca nu, tot asa fac :D

 

Aqai, rasu'plansu'. Dar placinto-clatita aia cu caise arata tare apetisant...

 

Fetelor triste, un gand bun si de la mine :(

 

 

Multumesc.Da, sunt...dar doar astazi.Ca ar fi plictisitor , cel putin pentru mine.:)):))

Multumesc pentru trandafiri, sunt florile mele preferate.Mai ales ca sunt dintr-un loc drag mie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...