Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vine caldura pe Ghetar!


Recommended Posts

Am pus felicitarea facuta de Marcia de ziua mamei (au facut-o la lucru manual, 2 ore a lucrat la ea; pe coperta din fata are 2 pisicute : mama si fiica [:)] )...textul e compus de ea...mi-au dat lacrimile cand am citit-o..il traduc pt cei care nu stiu germana...in partea cu pisica scrie : mami, esti minuata pt ca tu crezi, ca eu pot muta muntii din loc...in partea cealalta a scris : iti multumesc pt tot ce ai facut pt mine si ce faci pt familie...si vreau sa-ti spun ca te iubesc mai mult decat orice...

Si vedeti cum fac literele ? z-ul de exemplu e ciudat rau...noi le-am invatat altfel.

Ce cadou dragut ai primit.. superb, Cred ca nu iti doresti nimic mai mult decat ca copilul tau sa iti spuna aceste lucruri printr-o forma sau alta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 454
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumfilein, lasa alintaturile si pune aici poze cu ghiotura sa se clateasca si ochiul nostru! Cat despre cucuiata, ia cauta si niscai Gelaspon sa ai in geanta, fff eficient in oprit sangerarile (bine, el opreste si hemoragiile, dar nu vreau sa spun vorbe mari).

post-1306-0-40688500-1400265806.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica, multumesc  [flo2]

Marcia e genul care nu prea spune te iubesc, dar stiu ca ma iubeste mult...si daca sunt trista, simte lucrul asta; si ma intreaba ce am patit...vorbim mult ca intre fete si de 2 ani mergem si in vacante doar noi doua (asta pe langa vacantele in 3)...avem o relatie speciala mama-fiica  [:)] anul asta cred ca vom repeta povestea (cum sotul nu-si poate lua liber in octombrie, vom pleca doar noi doua undeva la caldura). 

2 poze din Creta, de la fotoshooting (fotograf moldovean). 

 

post-114840-0-02693200-1400267306_thumb.jpg

post-114840-0-76843600-1400267322_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca una si ma duc, astazi mi-a comunicat feciorul ca anul viitor vrea sa mearga in Vietnam si Cambogia.  [fal] cu ce-am gresit doamne sa indur asa ceva? nu putea sa aleaga si el o tara mai .... pasnica?  luna viitoare merge in Norvegia in vacanta. si-a platit singur biletul de avion. mai pot sa spun ceva?  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi iar o zi de caldura , dar un pic mai putin cca ieri. cred ca sunt doar 90.(35+...). bine ca am apucat de dimineata sa fac o plimbare cu o prietena si Pepper pana in parc si inapoi...

dar culme aca in weekend cica se raceste iar sub 80...si doar ca a auzit lui William I-au dat lacrimile....mi-e deja groaza sa vina wekendul si sa nu-l pot duce la piscine.

 

chiar ce e cu chestia asta la baieti inca mai plang si la 11 ani?

 

ieri am fost la meciul de volei de fetite , la fetita vecinilor...wow...ce scumpe sunt! pacat ca au pierdut meciul, doar la un pinct, dar culmea ca nu plangea niciuna, pe cind baietii la basketball...de nu stiu cite ori I-am vazut in lacrimi cand pierdeau.

 

eu azi nu mai fac nimic de mancare...mancam ce e...iar deseara imi fac ultima portie de ceai de tei de la aalinta (multumiri, multumiri la nesfirsit !) si iccu paine prajita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma confuzati cu mesajele astea...buflea, vorbeste de amoruri etc...etc...si aqai de biserica...Marcia pune cireasa pe tort... 

 

 

kari, uitasem ce occhi frumosi are fata ta. chiar cum mai e cu dragostea?

 

buflea, eu I-as pune ceva mai romanesc la brat, cum zicea parca Roxana . Neosporinul e chair asa de bun.

 

daca e "oozing" =puroi nu?  dupa mintea mea, nu treb oare curatata rana?

 

revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...