Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

Ema, tu ai slabit alaptand??? Grrrrrrrrrr

dap

 

Cu bulanele la inaintare

 

un scump grasun

Ii biiine! Daca ar putea, ar sta asa toata ziua. In poponeata goala e si mai bine

 

Mimsy e la fel cat mai la funda goala [:)]

Si mie-mi plac. Acuma se chinuie sa se intoarca pe-o parte si e nervos ca nu-i iese :)))

acum ii iesesi sa vezi ce stai cu ochii ca pe butelie pe el. a mea se intoarce cand isi ridica piciorusela sa faca kk, nu are stare fata asta deloc.

 

Mama Baby ce grasunel de ginere am!!! Papa-i-as piciorusele alea grasane!!

asa e bine o balerina cu unul bine facut

 

primim, primim

io ti-am trimis kg in plus prin westernunion acum ajung instant, i wish [il]

 

kary, si eu am treaba cu picioarele tale, sa stii!!!!

 

Baby, l-ai cantarit/masurat pe Aris in ultima perioada? mi se pare ca a crescut o gramada. dragut rau:)

 

si eu zic ca e un uriasel, cate kg/cm are?

Hai sa ma mai laud si eu cu strengarita mea

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif2014-05-15 10.18.21.jpg

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif2014-05-15 13.08.46.jpg

ce drgalasa e, nu te ingrijora ca nu e grasuna mai tare e bine fata.

 

Frumos tare David, Deea ;)

Uh, ce bine ca nu suntem singurele "chelioase" de aici :)))

Vad ca ati inceput diversificarea, ati trecut la rontait jucarii :)))

si noi si cu rontait jucarii si din clubul cheluite in fata, la spate il are mai lung.

 

Ia sa vi-l arat pe sexi Calinu' meu :D

moama ce grasun e, ce mancati mai? cat are?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deea, pumnul si noi la greu. si de multe ori un deget cu care se ineaca [alcool]

Gina si  a mea asa zgomotos isi tzocaie pumnul, si dupa ce a manct daca nu a adormit sau s-a trezit cumva

 

Mumoasa tare Davidutza ta Deea :)

Bebe meu nu tine jucăriile in mana, decat daca i le asez eu bine in palmuta, dar nu le apuca el daca i le arat, cu atat mai puțin sa le ducă singur la gurita. Sa-mi fac griji :(? Maine are 2 luni
Manutele lui si le roade cand ii e fomica, dar atat.

Vad ca amandoua Emmele tin jucarioarele, acum si Daviduta, dar al meu nu :(... Deja-mi fac griji

nu ai de ce sa iti faci griji, a mea apuca oricedar nu e inca reflex constient. cand suge ma apuca de haine, lant, etc. cand vreau sa o pun in pat suntem atarnate

 

Nici Sara nu ia singura jucaria, decat daca i-o asez eu in manuta.
Iar suzeta nu prea o mai vrea de cand a descoperit ca sunt mai bune manutele

manutle sunt delicioase

 

Numai mie mi se pare ca Sara e tot micuta. Acum 2 sapt avea 4600 si 61 cm. Cand aud la voi de bbei de 5-6 kg...

bb poate sa ia si 500gr pe luna si e ok, a ta aluat mai mult nu trebuie sa ai punct de referinta la noi. a mea e calica si papa mult asa era si sora-sa. sunt copii si copii, sanatosi sa fie.

 

no. m-am chinuit o jumate de ora sa-l prind in poza pe Zoard zambind. dupa 100 de poze si rabdarea pierduta a iesit asta:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_9664.JPG

 

:)))

Andika super tare zambetul si perfect natural nu am ce zice [:-)))]   [:-)))]  [:-)))]

frumo si pozele normale, dar fara nimic special( nu are ochii f frumo e un scump), tu ne-ai invatat cu zambete de vedeta [:)]

 

Ce ochi verzi are Z!!
Si el are o problema cu zgariatul fetzei??

 

si Mim se zgarie. trec repede.

Multu, Baby si Vali, pentru reteta. Totusi: e cu ou crud, nu? oul crud=consumare rapida, nu?

Parca am vazut pe net o reteta cu oul fiert (era sa zic prajit [batcap] ), parca l-as mai feri pe Mihai de ou crud.

 

Am incercat sa-mi fac masaj anticelulitic cu aparatu-mi din dotare, dar.......... ma dor taieturile de pe uter, le simt pe sub piele :((((( [fri]

pune budinca de ou fiert in loc de ou crud eu asa ma facut cand am fost burticoasa. iese buun si asa.

nu te mai masa, nu esti ready pt asta daca doare.

 

in ardeal si alocatia vine mai incet

mno, asa e [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...