Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața bună!

 

Emma bebe sumo al meu papa numai tzitzi, are azi fix 2 luni, la fix o luna avea 5800g, iar la fix 6 saptamani avea 6480g, marti aflam cat are acum cand mergem la intzepat :(. Bondaroiul meu a furat la start la greutate, ca a avut 4180g.

E cam grasan, ce-i drept, dar medicii mi-au zis ca atata timp cât mănâncă doar lm nu exista bebe prea gras, cica se va topi sunculita, mai ales dupa ce va scăpa la picioruse :).

Medicii imi spun sa ma bucur ca asimilează bine. Eu ma bucur.... Spatele meu nu! :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby [:-)))]

Poti lua o rola de pungi alimentare de alea micute, si bagi fiecare pampers in punguta lui pe care-o legi bine. Asa face cumnata mea cu "bombele" nepoțelului meu de cand l-a diversificat, din ce am înțeles atunci incep sa faca kk "parfumat" rau de tot :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby [:-)))] Poti lua o rola de pungi alimentare de alea micute, si bagi fiecare pampers in punguta lui pe care-o legi bine. Asa face cumnata mea cu "bombele" nepoțelului meu de cand l-a diversificat, din ce am înțeles atunci incep sa faca kk "parfumat" rau de tot :)))

Asa m-am gandit si eu. Azi mergem la Dej la mama si o sa-l cantaresc si masor. Tare-s curioasa cat are ca parca-i sac de cartofi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

Da Julia ,nasol tare :( mai devreme mai vroia mancare dupa san si i-am dat biberon ,in împingea cu limba si scancea ,i-am dat iar san si molfaie bucuros ,Off . Imi vine sa ma bat câteodată ...

 

Alex mi-a scris ieri noapte sa ma întrebe de Kiropraktor .

 

Numai copii Frumoși ,tare drag imi este cand puneti poze . Pufoșii !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...