Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

Andika, Sim, va invidiez ca bebeii vostri stau pe burtica. Fetei mele nu.i place, nu sta mai mult de 10 min asa.

Julia ,reversul medaliei , ni sta in scaun de mașina si carucior , deci cam foarte rău . Eu doar in brate il plimb ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai fete, oare nu sunt ceva pungi speciale pt pampersuri folosite? Sau tre sa cumpar un container de-ala etans in care se pun deseurile nucleare. N-am apucat sa ies azi cu gunoiul si imi muta nasul desi e legat bine sacul.

la dm au pungi pentru scutece folosite, 100 buc, dar nu mai stiu exact cat costa.. sub 10 ron oricum cu cuponul de reducere (daca te inscrii la ei pe site)

 

Julia, la fel am patit si eu la ultimele tentative de lp, cu peste o saptamana in urma, tot pe considerentul ca nu s-o fi saturat la san. Mai putin partea cu urlatul, ca ea nu e de fel urlacioasa, dar se stramba si scuipa tetina de parca as otravi-o [batcap]

Eu ma gandec cum pisici fac niste ore pentru permis asa, ca speram sa pape si ea o masa de lp in ccele 3-4 ore, cat oi lipsi, dar........... nu cred.

nu poti sa-i lasi lm la frigider care sa fie incalzit inainte? eu asa fac cand lipsesc de acasa

 

Nu am Gina...tre sa ajung la bancomat si e aiurea ca suntem singure.Poate se mai indreapta vremea asta.

Si eu am platit darile si pe 2014 ca mi-au zis cand am depus dosarul sa le am platite

fa-ti internet banking, e mult mai comod; la BT e 1 ron pe luna si e domnie curata..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu poti sa-i lasi lm la frigider care sa fie incalzit inainte? eu asa fac cand lipsesc de acasa

 

fa-ti internet banking, e mult mai comod; la BT e 1 ron pe luna si e domnie curata..

New, nu am pompa si, decat sa ma mulg la mana............. mai bine "chinui" fata: ori un pic de lp pana vin, cat sa-i astampele un pic foamea, ori......... rabda :D :D :D (mama rea [batcap] ).

in plus, nu prea am cand sa mulg,a r insemna sa pape ea mai putin si nu cred ca am sanse sa o conving :))))

 

Deea, subscriu cu ib.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...