Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

Nici bebina mea nu vrea sa mai doarma ziua. Ma uit la ea caplange de somn, dar nu reuseste sa doarma mai mult de 30 min. Noaptea trecuta a dormit f bine, s-a trez la 1 jum si apoi la 5. Pe zi ma plimb cu ea prin casa, dar degeaba.

Poate maine iese soarele. Vrem afara!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, imi amintesc cand ne povesteai intr.o noapte ca ai primit o para, iar eu si deea am inceput sa plangem dupa pere. Am mancat un kil de struguri in noaptea aia... dar nu erau pere...

Ce demult pare...

 

Aidaioana, vreau si eu reteta pt plajitula imposibila. Da' de ce e imposibila?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi Ani!  [il] [il] [il] [il] [il]

...ce repede cresc copii nostri! parca ieri ne plangeam ca ne doare spatele si burta, azi ne laudam cu ganguritul, maine ca stau in fundic si poimaine ca sunt la scoala! [pk]

parca prea repede...

........... si raspoimaine ca ne-au sosit nepoteii [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Gina, e un fel de prăjitură deșteaptă, Sim a postat link-ul.

Julia cica-i imposibila pr ca se separa singura in 3 straturi. Oricum e super usor de făcut, pregătirea e rapida, doar coacerea durează mai mult.

 

http://retete.unica.ro/recipes/placinta-imposibila/?utm_source=BabyU&utm_medium=FB&utm_campaign=FB-Post uite-aci [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi de la Dej. Ce bine e acasaaaa! Si cald! Uitasem cat de griguroara e garsoniera lui mama. Mi-au inghetat picioarele. Micu a dormit tot drumul si acolo a facut scandal. Nu i-a placut. Cred ca prea repede l-am carat afara din cuib.

Nu l-am putut cantari ca-i stricat cantarul. In schimb l-am masurat. Are 62 de cm.

Ce noroc ca eu n-am dari la stat de platit. Casa ciuciu, masina ciuciu :))).

N-am vazut-o pe mama din decembrie. Mi s-a parut foarte imbatranita. M-a bufnit plansul. Nici nu vreau sa ma gandesc ca in orice moment pot sa n-o mai am. M-a intrebat de ungurul. Am mintit la greu, fara sa clipesc. Sa nu-si mai faca griji pt mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa ma laud si eu: azi am facut vargabeles... am eu asa o slabiciune pt deserturile cu branza

Si noua ne plac "vargabelele" astea, de ani buni tot fac, dar nu stiam ca se numesc asa :)))

Si eu vad ca, nu pricep de ce, dar tind sa las prajiturile cremoase (adica sa nu mai fac) si caut retete pe baza de branza.

Cred ca mi-am setat deja creierasul si subconstientul meu lucreaza :)

 

Baby [pup] ........ nu cred ca ai gresit ca ai mintit-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no, atat?!!! [batcap] lipsesc toata ziua si voi numai atat ati scris?! [soricel] rusinica! [soricel] ma gandeam ca adorm citindu-va [:)]

azi am fost la cumparaturi singurica. junioara am lasat-o cu tati. dupa 4 ore am sosit si eu acasa, iar tati de juma de ora o tot amagea cu una, alta pentru a nu ii da lapte praf. cred ca, bietul copil, a fost usurat cand m-a vazut. a chitait un pic si a papat satisfacuta  [il] e atat de dulce! (cra,cra,cra). simt ca ma indragostesc, pe zi ce trece, mai mult de ea!  [il] 

nu mai stiu cine spunea ca se uita dupa sugari prin oras (biana, cred). si eu la fel. azi am vazut toti sugarii din carrefour si cora. daca inainte aveam radar pentru femelile gravide, acum am radar pentru sugari  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...