Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, eu nu ma pot lauda ca sunt asa harnica , cum esti tu sau Monica sau alte fete de pe aici. In tinerete ( [:)] ) eram, gateam, imi placea sa fie luna in casa, ordine, dar al meu nu e asa, chiar imi reproseaza ca pierd prea mult timp in bucatarie sau la curatenie. El nu vrea sa fie farmacie in casa, lui nu-i place perfectiunea sau vb lui "mai bine sa-mi ploua in casa, dar sa am nevasta frumoasa" (julia... ti se potriveste perfect). Plus ca daca vreau sa gatesc ceva si dureaza mai mult de o ora, iar incepe, ca mai bine ieseam undeva sau comandam ceva. Inainte nu-l bagam in seama, daca vroiam sa fac ceva, faceam si-i placea tare mult, dar acum trebuie sa stea cu bobocii si asta inseamna mai putin timp de joaca la calculator. Parca v-am mai spun, dar eu am de fapt 4 copii. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri eram cu fetele si am vrut sa iau capsuni. La care cea mare, dar vreau si cirese, am luat si cirese; mami, uite, piersici...bine iau si 2 piersici (de pofta ca era 19ron-kg);dar mami, vrem si banane , iau si 2 banane ( ca nu aveam decat vreo 30 ron la mine), si mami, uite si ananas si caise....dar ne-am oprit la babane. [batcap] [batcap] [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...