Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

azi am fost la cumparaturi singurica. junioara am lasat-o cu tati. dupa 4 ore am sosit si eu acasa, iar tati de juma de ora o tot amagea cu una, alta pentru a nu ii da lapte praf. cred ca, bietul copil, a fost usurat cand m-a vazut. a chitait un pic si a papat satisfacuta  [il] e atat de dulce! (cra,cra,cra). simt ca ma indragostesc, pe zi ce trece, mai mult de ea!  [il] 

 

Mama, 4 ore? [fal]

Si mie mi-e teama sa mai fac niste sedinte de sofat, sa nu stau departe de ea (de fapt laptariile, ca ele conteaza :)))

Imi dai curaj [pk]

Sa stii ca faza cu indragosteala si eu (inca) o (mai) traiesc. Ma uit la amandoi si parca tot mai mult ma indragostesc de ei (daca e posibil asa ceva), bietul sot simte cum ramane undeva............ in umbra :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina , nu reunește sotul ,ma supăra mereu :( si da ,sunt mai sensibila , mama mi-a vorbit numai frumos .asa sunt si eu ,nu imi place sa supar pe altii , dar in viata de zi cu zi nu este flower power ... Sunt si prostuta ,daca imi spui o vorba frumoasa dau toti ban ii din buzunar . Dar , daca am fost ranita foarte tare , sunt furia furiilor , nu prea imi sta cineva in cale . Tare nasol caracter am ,vad doar alb si negru , fara gri ... Totul sau nimic ...

 

Numai ce ieri ne-am certat tare , i-am spus ca trebuie sa imi cumpăr haine de vara pentru in tara si el a inceput sa imi scoată din sifonierul meu bluze cu mâneca lunga sa imi arate ca am . El are haine cu căluți si crocodili si eu sa ma îmbrac vara cu mâneca lunga , iar m-a apucat furia . Sa il vedeți cum scormonea in dulapul meu , de altfel nici nu stie ce este in dulapul lui (ii pregătesc eu hainele ).Este un Zgârcit enervant si ciudat :)) ei lăsa .cand o sa Ieșim in oraș am sa imi pun pulover in Iunie si merg pe stada , ii arat eu lui !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...