Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina m-ai lasat fara cuvinte; sunt pur si simplu superbi, deliciosi impreuna; cand ma uit la minunile tale, ti-am zis, sper din suflet si ma rog sa imi dea si mie Dumnezeu 2 copii sanatosi care sa se inteleaga si sa se iubeasca; poate vb si din punctul de veder al copilului singur la parinti; pana la un moment dat nu m-a deranjat , dar pe masura ce trec anii am asa o durere in suflet ca nu am si eu pe cienva apropiat in afara de parintii mei; oricum acum o mai am doar pe mama, tati s-a dus; tare bine mi-ar fi prins o sora acum;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby , a spus ca nu am detaliat eu situația , tare greu la bărbați caposi sa recunoască . A spus sa zic cat de cheltuitoare sunt , ma omoară !!!

Spune-i ca pe banii tai esti cat de cheltuitoare vrea muschiul tau. Iar de barbati caposi nu-mi povesti ca l-am avut pe tatal lor :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, ce adorabili sunt! Vorba lui mes, abia astept sa am si eu doi :D

Vorba sotului, o sa vina ori Luca, ori Olivia. Ca la numele astea ne-am gandit deja :))

 

Sunt curajoasa eu, dar cine stie cat ma va solicita asta micu mai tarziu, de o sa imi treaca mie cheful de inca unul!

 

Bucatarese pricepute, ce inseamna "o ceasca de unt"?! in grame...

Si in general, la prajitura asta inteligenta, am rog, imposibila, cat inseamna o ceasca? Eu am cantar de bucatarie, nu stiu cu ceasca si nu avem cesti, doar cani =))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si inca ceva: la prajitura asta merge sa ii scriu deasupra cu cioco sau frica "Victor 2 luni"? ca vreau sa o fac, dar vreau si tort pt 22 mai, pt ziua lui V? si ca sa nu fac atata dulce, ca iar ma ingras. Am 68 de kg deja. Stiti cate aveam cand am iesit din spital? 66..

Si inainte de sarcina 60.

Stiu ca nu e chiar grav 68, dar in loc sa scad, eu pun mai rau ca in sarcina pe mine si nici cu alaptarea, dupa cum stiti deja, nu ne omoram...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, felicitari!! E o treaba foarte mare ce ai facut, multe ne-am dori sa ajungem acolo!

 

Ia priviti cum l-am convins sa stea in carucior putin ca sa pot manca. I-am prins ala cu un scoci, ca nici ata mai groasa nu am in casa si miscam carutul cu piciorul :))

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...