Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am revenit si noi

 

foarte draguti toti iepurasii pe care i-am vazut zilele astea [il]  [il]  [il]

 

eu am umblat o gramada pt actele pt indemnizatie. e incredibil cum trebuie sa plimbi o hartie de la o institutie a statului la o alta care e complet in alt loc, cu copilul la spinare. nu ar fi mai simplu sa aiba o retea de unde sa isi ia singuri informatiile? zic si eu...

 

bebele e la fel de scremut si cu colici in continuare... adormim tot pe la 2-3 noaptea. acum vad ca a adormit deja, sa vedem cat tine. in rest, a crescut ca Fat-frumos, nu-mi vine sa cred.chiar citeam acum o poveste Trista si ma gandeam cat de norocoasa sunt, de fapt, suntem toate cu bebelusii nostri iubiti

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya pune 3/4 cana.
Gina, dulci foc amandoi. Si Oani era grasuna pana la 8-9luni, apoi nu mai luat asa mult in greutate.
Noi ieri am mers la cumparaturi: mancare, am dat cateva haine inapoi si mi-am luat 2 rochite vara, un maieu si 2 perechi de mulati capri. Am luat si cadou pt un prieten, am luat fata de la balet si apoi am mers la party. Mimsy a dormit 4 ore. Oani s-a jucat cu copiii. Am venit pe la 1 noaptea.
iar am uitat de cocos, dar azi am facut salata de fructe si baclavale retets Gordon Ramsey.

Haleala rapida: peste la cuptor, chicken nuggets, fish fingers, cartofi prajiti la tefal, legume garnitura, mayo de casa rapida( la minut) cu usturoi.
Am smuls spancene si altele × 3: mie, mama, sora. Acum fug sa ma vopsesc. Am facut si niste servetele bb, sampon Oanei, o crema fata pt sora.
as fi vrut sa imi fac si unghiile.
maine merg cu Mim la vaccinat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, multam de gandurile faine, dar tu la varsta noastra mulgeai deja suta. Noi suntem tot la 30, chiar si cu pompa asta de spital. Asta e, am inceput sa accept cumva psihic, desi fizic inca fac eforturi, iau si Motilium...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, multam de gandurile faine, dar tu la varsta noastra mulgeai deja suta. Noi suntem tot la 30, chiar si cu pompa asta de spital. Asta e, am inceput sa accept cumva psihic, desi fizic inca fac eforturi, iau si Motilium...

Scoteam in jur de 120 dimineata pt ca noapte nu ma mulgeam. In restul zileiscoteam in jur de 50. Dar daca ii inlocuiesti macar trei mese pe zi cu lm,eu tot zic ca.i bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...