Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da' ce-am mai zis acum, Baby,? :)))))

Atata esti de impaciuitoare si de echilibrata de-mi vine cateodata sa te musc :)))). Eu una mai simt nevoia si sa-i dau barbatului peste bot cand e magar. Cred ca idealul e undeva intre noi doua. Diplomata si echilibrata de cele mai multe ori dar si gata sa-l pocneasca direct cand e prea marlan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, nu te gandi ca eu doar tac si inghit, ca nu e deloc asa, insa......... sunt foarte diplomata (unii ar spune periculoasa :))).

De fapt e simplu: stiu ce vreau (liniste si armonie in familie) si fac tot ce pot sa imi ating scopul. Crede-ma, sotul cam ramane dezarmat in fata mea, el, care e cu ardeiul iute infipt undeva (la fel ca tine [soricel] ), se vede pana si-n stilul de a conduce masina, si-a schimbat total atitudinea, pentru ca vede ca nu are cu cine sa se certe, si daca ar vrea.

Bine, adevarul e ca si el s-a inteleptit si tine foarte mult la familie, isi respecta jumatatea si nu prea se intampla sa "fie magar", cum spui tu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma, cata treaba ai facut! Bravo! Ce scumpa e pitica asa cum papa ea nasuc de Mini. :))

 

Vio, nubstiu daca ai mai spus, dar ce ii dai pt colici? Cand sta treaz pana tarziu plange sau doar nu are chef de somn?

neata

plange Cocho, si se screme de mama focului si nu vrea nici in brate, nici jos, nici leganat, nimic. Si se aude burtica bolborosind.

I-am dat espumisan si infacol. Ma gandesc sa ii iau altceva acum

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby :))iti trebuie un iubit pe temperamentul Ginei , pe principiul stai Baby Draga nu enerva :)

Baby daca ii spun asa , atunci in spune ,bine , fiecare cu banii lui . Stie ca ma enervează asta si ar fi in stare sa nu mănânce numai sa imi arate ca el cheltuie muuuuult mai puțin decât mine ...daca începem sa ne umflat amândoi este nasol ...

 

Numai ce am mai căzut trei copii Frumoși !Arrya , cum il fac pe Andrei sa stea in carut ???? i-am comandat si carut in tara ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai pentru ca stiu ce inseamna bogatia numita frati mi-am luat inima in dinti si am facut-o pe Maria la 40.

Gina, cata dreptate ai! Din pacate, dar incepand cu cele 2 liniute, din fericire , am constientizat tarziu, dar mai bine mai tarziu... stiti voi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Eu am fata mare, se culca singura vad ca. s a trezit la 7 jumate, a papat bine, a facut kk de 2 ori, am pus o in scoica...gangurea. ds drag am luat o in brate si a marait...am pus o iar in scoica, iar a inceput ganguritul. M am dus pana la baie, prin bucatarie...tot povestea ea...apoi n am mai auzit o. am venit repede sa vad ce face...era cu ochii deschisi dar nu zicea nimic. M am asezat in pat, langa scoica, m a vazut, mi a zambit si a inchis ochisorii. Doarme ds vreo 20 de min...cred ca ma pun si eu un pic....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...