Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am avut pantalonasi de catifea, maieu, bluza subtire. si slingul deasupra. fara caciula. sieu  am vazut bb mai mari ca el, dar mai infofoliti.

 

Am vb cu Alex ieri. Sunt mai rau cu somnul si urletele lui bebe.

offff, saracutii...

 

eu in body si blugi l-am scos. aveam un hanorac in geanta in caz ca mi se pare ca e prea subtire, dar nu l-am folosit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut, sunt f frumoase fetele tale si sigur ii va placea si lui de Emma :) ( asa l-ar fi chemat dc ar fi fost fetita... destinul) :)

Astea fiind zise, ma gandesc la anumite etnii care isi " promit" copiii din fasa., cum o fi oare daca nu se plac cand cresc?

 

Bb e mai bine, zona e inca tare, dar nu mai e asa rosie si parca s-a mai micsorat.

multumim de complimente.

noi si indienii [:)]

ma bucur ca e bine ginerele mic [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in mod normal, si eu tot paracetamol as spune, dar nu imediat dupa vaccin, din motivul enuntat mai sus

 

uite aici:

http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2809%2961208-3/abstract

 

 

(in mod normal nurofenul nu prea se indica sub 3 luni sau sub 6 kg, dar...)

sa ma caut sa vad daca am nurofen de bb, am de copii mari, daca nu sa fugim la farmacie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am imbracat pe Vladut cu maieu, body si pantaloni. Fara caciula. Nu numai ca am vazut copii mega-infofoliti si cu paturi pe ei, dar erau oameni cu geci si pulovere pe ei !!! Si la cativa metri mai incolo erau altii in chiloti, la plaja :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ieri chiar am stat in body cu maneca scurta in parc, la umbra, dar in landou, totusi. Cca 25 de grade. I-a placut cu piciorusele goale.

Mi-a fost teama ca raceste, insa ii era cald la spate si am zis ca mai bine mai subtire imbracata decat transpirata.

O sa vad daca am facut bine sau nu. Sper sa nu fie the hard way ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...