Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 540
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

micutul meu e culmea: cat am stat in bucatarie si am "gatit" o salata, a marait intr-una, de m-am simtit ca la testul sub presiunea; acum ca ma pot ocupa de el, e cuminte :) si nu-i prima oara cand face asta

probabil vrea sa devii master chef, pentru atunci cand o mai creste!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

grasa mea...

gogoasa pufoasa, numai buna de papat

doamne, cat e de scumpa!

 

Eu nu simt ca am 3 copii, fetele sunt la scoala pana la 17, David e un scump cumintel, doar cand trebuie sa calc pentru 5, imi dau seama ca ne-am inmultit :)

Cel mai greu imi este cand trebuie sa le iau de la scoala. Dimineata le duce tati, seara le iau eu. Spre exemplu acum, trebuie sa o iau pe Maria si ploua, daca nu se opreste in juma de ora, ma apuca disperarea, il sun pe sot si iar trebuie sa plece de la serviciu. Cresa e la 10 min de casa, dar cum pot iesi cand e cerul negru si se anunta furtuna :(

 

Pe de alta parte, cineva trebuie sa munceasca sa intretina familia asta si nu vreau sa-i creez pb la serviciu. offf

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vali, si al meu e la fel :)) nici nu observa curatenia. Cat despre mancare, daca i.as face cartofi prajiti in foecare zi, ar fi cel mai fericit

Da, juli, dar cand ii fac ardei umpluti cu smantana, poale in brau cu smantana, tiramisu si alte bunatati, se linge pe bot si nu mai comenteaza, si ar fi f fericit dc s-ar face in 5 min

mie chiar imi place sa fac, ca sunt moldoveanca, imi plac poalele'n brau :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...