Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

Easy, bine ai revenit!

Noi am fost două ore afară și când am revenit aveam sânul stâng beton, curgător și ma durea la subraț...și din el mâncase ultima dată. ..acuma l-a golit și nu mai doare...dar celălalt e beton...dacă nu îl vrea acuma oare ce să fac? Dacă mulg stimulez in plus și nu cred că mai este nevoie. ..mă duc să văd dacă nu vrea sa fie îndopat. ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele care alaptati: luati ceva vitamine-minerale? Mi-a recomandat azi Elevit si tare n-as vrea sa iau...

Da Kary, elevit de cand am iesit din spital. Dr a zis sa iau cata vreme alaptez. Si iau. Parul imi cade tot mai rau, de slabit slabesc in continuare, cred ca e important sa iau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am iesit in maneca scurta si cu bulanele goale. Cred ca-s aproape 30 de grade. Mama ce i-a mai placut asa dezbracat! Am fost sa ma milogesc de inca o adeverinta, ca o pierdusem pe prima. Cand am ajuns la primarie sa depun dosarul a gasit-o tanti aia. Asa ca acum am una de ornament. Binenteles ca mai trebuie un act in dosar. Ceva de la finante. Hestia e ca domiciliul fiscal imi e pe Dej iar veniturile au fost realizate pe Bistrita. No acuma de unde iau adeverinta aia? De la Dej sau de la Bistrita?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, bine ai revenit!

Noi am fost două ore afară și când am revenit aveam sânul stâng beton, curgător și ma durea la subraț...și din el mâncase ultima dată. ..acuma l-a golit și nu mai doare...dar celălalt e beton...dacă nu îl vrea acuma oare ce să fac? Dacă mulg stimulez in plus și nu cred că mai este nevoie. ..mă duc să văd dacă nu vrea sa fie îndopat. ...

Ooo, Poca! Eu patesc oarecum la fel dar numai noaptea, cand vrea doar dintr-un san si pe repede inainte :)

Si eu cred ca pompa ar face chiar mai rau in situatia data. Poate doar Andrei sa arate ceva bunavointa si sa se lase indopat :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...