Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

Easy, sa nu mai faci prostii din astea, ca iti dam na na. Ma gandeam ca oi fi plecat din tara, dar.......... net ai si acolo :)

Pai ne intreaba copiii de tine, ce sa le spunem? [pup]

 

Numai tu esti de vina ca am ajuns sa vreau bere aproape zilnic [mariaj] [:-)))] , eu, care nu beam bere de fel.

Trebuie sa-mi fac socata neaparat, ca mi-e greu sa ma aprovizionez cu bere :)))

Nţţţ :)))) Andika a lansat trendul cu berea :)))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe mine m.a mancat in imensul meu dos, sa beau o cafea cu lp (am furat si eu 3 masuri). Toata ziua am avut un copil agitat, care a stat ba in brate, ba la tate. Gfrrrrrrrrrr. Acum sunt eu agotata.

Am fumat 5 tigari azi... defapt 4, dar planuiesc sa o bag si pe a 5a in curand

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ai fost pe silent azi. Ce.a fost cu tine?

am fost la firma, in curte, toata ziua. si am uitat sa-mi iau tableta asa ca am stat in leagan si am ascultat ciripitul de pasari. si m-am uitat la un meci de baschet, m-am jucat cu cserge, am tuns iarba, prostioare de-astea:) binenteles pe langa avut grija de copil.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m.a mancat in imensul meu dos, sa beau o cafea cu lp (am furat si eu 3 masuri). Toata ziua am avut un copil agitat, care a stat ba in brate, ba la tate. Gfrrrrrrrrrr. Acum sunt eu agotata.

Am fumat 5 tigari azi... defapt 4, dar planuiesc sa o bag si pe a 5a in curand

eu beau 2-3 cafele pe zi. n-are Z nimic, e drept ca am baut si in sarcina. tigari nu va zic cate fumez ca ma certati :P

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...