Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

No, am cedat si i-am pus jumate de supozitor ca urla ca din gura de sarpe. In 5 minute s-a calmat si a adormit. L-o fi durut locul?

Eu i-am pus compresa, dar..... plangea, asa ca i-am pus un supozitor, ca doctora chiar mi-a spus sa-i pun ca o va durea piciorusul. LA fel ca Aris, s-a linistit dupa supozitor.

 

Am facut socata buna-buna, drept rezultat - sanii beton [batcap] (nu stiu daca e socata sau excesul de lichide  [:)] )

Diana, ce reteta folosesti?

Mi-a adus sora-mea azi flori, l-am sunat pe vecinul sa-mi cumpere lamai, ca sora-mea nu a gasit la bacaniile din sat........

Pui drojdie sau nu? Eu parca am facut fara anul trecut (prima mea socata), ca stiu ca se plangea sora-mea ca i-a pus si nu-i placea, avea un usor gust de drojdie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi numai prostii am mancat, sper sa nu o deranjez la burtica pe grasuta mea: tiramisu, 3 in 1, cirese, capsuni (doar 2, dar am provizii de la sora-mea), bere, mamaliguta cu smantana si ........ inghetata [batcap] [batcap] [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, ce reteta folosesti?

Mi-a adus sora-mea azi flori, l-am sunat pe vecinul sa-mi cumpere lamai, ca sora-mea nu a gasit la bacaniile din sat........

Pui drojdie sau nu? Eu parca am facut fara anul trecut (prima mea socata), ca stiu ca se plangea sora-mea ca i-a pus si nu-i placea, avea un usor gust de drojdie.

Fără drojdie. 5l de apa, 10 flori, o lămâie feliata și cam 300g zahăr plus 3zile de soare:). Daca-ți place mai dulce, mai pui zahăr.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...