Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

Julia, eu anul trecut reteta asta am folosit-o:http://www.laurasava.ro/2010/06/01/socata/

Sotului meu tare mult i-a placut, de aceea vreau sa usuc flori si sa-i fac si lui cand vine. Nu mai stiu in cat timp e gata........

Poți să faci și acum și să o pui la congelator. Eu așa o țin ca să nu devină prea acidulată.

Andrei nu știu ce are azi, doarme intr-una, încep să îmi fac griji....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poți să faci și acum și să o pui la congelator. Eu așa o țin ca să nu devină prea acidulată.

Andrei nu știu ce are azi, doarme intr-una, încep să îmi fac griji....

poca nu mai stiu.Andreiutzul tau dormea ziua!?

Ca a mea mai deloc si eu ma ingrijorez ca doarme ziua prea putin.Cand zic mai delic ma refer ca doarme in reprize de maxim maxim 30 min, adunate nu stiu daca sunt 3 ore.Dar noaptea doarme 12 ore cu 2 treziri.

Acum savurez rarele momente cand dorm amandoi copiii.Dar a venit sotu si ii scapa din maini toate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele din Bucuresti de unde imi iau eu rochie eleganta dar scurta ? Si sunt taaare pretentioasa.Am niste idei dar nu ma incumet sa merg la croitoreasa.Poate imi gasesc totusi....Si nu am timp sa umblu. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poca nu mai stiu.Andreiutzul tau dormea ziua!?

Ca a mea mai deloc si eu ma ingrijorez ca doarme ziua prea putin.Cand zic mai delic ma refer ca doarme in reprize de maxim maxim 30 min adunate nu stiu daca sunt 3 ore.Dar noaptea doarme 12 ore cu 2 treziri.

Acum savurez rarele momente cand dorm amandoi copiii.Dar a venit sotu si ii scapa din maini toate.

Doarme de obicei, dar azi nu se trezește decât pt papa și iar doarme. ..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de (re)primire, nu mai vad luminita de la capatul tunelului....

 

Monica, eu de obicei la Peek&Cloppenburg imi gasesc, au si raion de rochii de seara / ocazie, dar depinde de genul fiecareia...Poate tu cauti de zi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de (re)primire, nu mai vad luminita de la capatul tunelului....

 

Monica, eu de obicei la Peek&Cloppenburg imi gasesc, au si raion de rochii de seara / ocazie, dar depinde de genul fiecareia...Poate tu cauti de zi?

ms Easy caut de botez care e seara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...