Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

noi tot dinmtr-o problema in alta. i-a trecut ochisorul, dar are diaree. a avut 9 scaune azi, ultimele 4 sunt cu mult mult mucus. si eu cu problema cusanul. is panicata de tot!!!

medicul de familie zice sa nu fac nimic, pananu isi pierde tonusul si nu se inmoaie sa nu fac nimic ca trebuie sa treaca de la sine. dar totusi 9 scaune care nu arata normal si eu sa nu fac nimic???

azi am alaptat exclusiv din cauza sanului cu probleme....dar daca asta e pretul, mai bine ma lipsesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

No, s-a calmat si a adormit. Vad ca-i sensibil ca ma-sa.

 

Cocho, a trecut vremea in care adormea cum il scoteam afara. Acuma daca vrea sa urle, urla si afara.

 

Andika, cateva zile apa de orez. Sau ceai de menta. Dar apa de orez e mult mai eficienta. Si lasa panica. Ce-o sa faci cand o sa-ti vina cu mana rupta ca a picat din copac? O sa lesini? :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salurari fetelor!! La multi ani sarbatoritelor si multumesc si eu de urari.

Noi stam pe afara aproape toata ziua si doarme tot timpul. Nu intram in casa decat sa ne schimbam si papam si apoi iar afara.

Andika si mie mi-a facut diaree acum cateva zile dar am scapat repede. I-am fiert orez si cu apa de la orez indoita cu apa fiarta si racita i-am facut lp. Un biberon a fost suficient. Si poti sa ii mai dai si ceai de menta.

Noi vaccinul nu l-am facut ca nu a primit inca dr de fam gratuite pt 2 luni. Mai asteptam putin. Abia astept sa scap si eu de el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, dar nu ai putea sa mergi inainte cu bb si, daca se prinde, sa renunti la plecare?

Sau, odata intrata in hora, nu te mai poti retrage?

Gina, daca raman insarcinata, nu mai am nicio sansa sa plec...si acum ma trage ata sa plec...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...