Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

Easy , Dumnezeu sa iti lumineze calea sa mergi pe drumul bun !

 

Cam sunt deacord cu Gina ... Am scris mai mult si apoi am stres , doar iti doresc din inima sa iti iasă ambele ! Sa te rogi la Dumnezeu sa te ghideze el cand esti la rascruce !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Dupa o zi horror ieri, in care abia daca mi-am auzit gandurile din cauza unei ciocanitoare mici ei nesuferite, vine surpriza: culcat la 10, trezit la 5 jumate. Si acum stau si ma intreb: se pune ca o trezire pe noapte sau niciuna? :D Ceea ce va doresc si dumneavoastra! Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. E prima data dupa o sapt cand ma trezeste pitica de la 5:30 si nu mai are somn. Pana acum adormea seara la 11:30-12 si se trezea la 7:30-8:00 chiar si 8:30. Ziceam si eu ca am fetita mare deja. Dar azi mi-a facut-o: sta si se uita la mine si rade si gangureste si mie imi pica ochii de somn.

Si mi-am adus aminte...Julia, nici a mea nu prea mai face pp in timpul noptii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai e Zoard?

nici nu stiu ce sa zic juli. ca si comportament e ok. febra nu are. azinoapte a mai avut 2 kk tot asa cu mucus, doar ca incep sa puta. doarme parca mai mult, de la 21 la 6 cu o singura trezire. a papat si acum doarme iara. i-am dat dimineata apa de orez, asa goala (s-a strambat putin, dar a mancat 40ml). ca lp. n-a mai primit de cand ii merge burtica. ce lp, ca n-a mai mancat din bibe decat azinoapte (lm muls), ca era de garda pletosu'. asa ca am reusit si eu o zi intreaga de alaptat la san.

m-am stresat o gramada ca nu stiu cat a mancat, dar trebuia sa-l tin la san din cauza inflamatiei mele. care inca e, doar mai mica.

sper sa ne treaca la amandoi. n-am crezut vreodata ca ma pot stresa in halul asta. nici in sarcina n-am fost in starea asta:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...