Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Andika, pune-ti margarina pe san. Vorbesc serios. Asta a recomandat neonatoloaga in spital. In legatura cu Zoard, o sa trebuiasca sa incerci sa-ti controlezi un pic stresul si panica pt ca o sa ajungi o mamica de-aia panicoasa si nu-i bine. Crede-ma ca o diaree e parfum pe langa ce-o sa mai vezi. Cu apa de orez azi ar trebui sa-i treaca. Hidrateaza-l si o sa fie bine. Ori e de la ceva ce ai mancat tu, ori incep deja simptomele de la cresterea dintilor. Baleste, are diaree, poate face si febra mare. Asta din cand in cand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, de la ce sa fii fost?

De Andreiutul lui Meey am inteles care era motivul, dar Z....?

Deea, avem fete mari, ce mai imcolo si incoace. Nici eu nu sunt in stare sa dorm toata noaptea fara pipi, nu inteleg cum poate ea.

habar n-am juli. ma tot gandesc dar nu cred ca i-am dat lm mai vechi de 24h din frigider. ori am mancat eu cevace nu ma deranjeaza pe mine si pe el da? dar n-am mancat zilele astea nimicnou, doar ce mancam si pana acum..

am fost la firma si colegii mei sa-l fi prins de manuta murdari si dupa a bagat-o in gurita? habar n-am. adevarul e ca la un moment dat toti or sa aiba prima diaree...doar ca mi se pare devreme. si nu-s pregatita sa-l stiu bolnav. niciodata nu voi fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Andika, pune-ti margarina pe san. Vorbesc serios. Asta a recomandat neonatoloaga in spital. In legatura cu Zoard, o sa trebuiasca sa incerci sa-ti controlezi un pic stresul si panica pt ca o sa ajungi o mamica de-aia panicoasa si nu-i bine. Crede-ma ca o diaree e parfum pe langa ce-o sa mai vezi. Cu apa de orez azi ar trebui sa-i treaca. Hidrateaza-l si o sa fie bine. Ori e de la ceva ce ai mancat tu, ori incep deja simptomele de la cresterea dintilor. Baleste, are diaree, poate face si febra mare. Asta din cand in cand.

o sa incerc margarina.

cu stresul legat de bebe e un picut mai greu:) dar cred ca fiind prima problema, e stresul mai mare. banuiesc ca la a 2-a diaree o sa fiu maI normala. sau nu? :)

nu baleste exagerat si nu roade nimic numai manute, nu cred ca e de la dinti...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika eu am baut un suc in oras si era ff rece si cu gheata si m-am deranjat si eu la stomac si imediat si pitica. La mine sigur de la ala a fost ca in rest nu apucasem sa mananc mai nimic.

Si eu m-am stresat dar acum stiu ce sa fac data viitoare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...