Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

tu cum il porti poca? in fata sau pe sold? astea doua pozitii sunt in afara de cea culcat?

ma bate gandul sa-mi iau unul, ca in wrap nu mai pot. am iesit azi pana la asociatie, vreo 100 de metri, si ne-am intors uzi leoarca.

În față, adică stă cu fața la mine. E mai răcoros decât cu wrapul dar mai greu pentru șalele mele...azi mi-a amorțit piciorul stâng de la genunchi în sus...cele 6.3 kg ale lui plus 20 in plus ale mele se resimt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Il folosesc :))). No ce-ai rezolvat la asociatie?

cand am ajuns, tocmai incerca seful de asociatie sa-l contacteze ca n-a platit intretinerea de nu stiu cand. (cica ea e medic si el inginer, si au o ditamai vila in reghin. eu nu inteleg oamenii care ajung asa sus cum se pot comporta in halul asta. is batjocoritori de-a dreptul, parca toata lumea e a lor. tupeisti de 2 bani)

no, si cica o sa vorbeasca cu el si de mine, ca-i bataie de joc ce fac. sa vad saptamana viitoare daca are vreo influenta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam o zi pe sapt nu are deloc scaun, apoi are1/zi --2-3/zi...eu ii dau zilnic probioticele baby jarrow si linex cand se inmultesc scaunele....si are si el mucus transparent in unele scaune..eu am banuut intoleranta la proteina din lapte so am scos orice lactat dar cam degeaba...

mersi de postare ana. la noi problema e ca face o data pe ora. ieri a avut 11 scaune. azi a avut 7 si e doar ora 14. s-a trezit la 7 dimineata. deci efectiv scaunul si ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no, a fost si medicul de familie. cica sa stau linistita. (de parca pot). copilul e vesel cu tonus bun, cu fontanela ok, nici un semn de deshidratare. si sa nu fac nimic in continuare. ma omoara cu asta, as face ceva sa simt ca am facut ceva.

apa de orez in continuare. pana se simte bine, stam calmi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika: insanatosire grabnica micului Zoard!

 

Easy: o imbratisare calda si de la mine si sper ca pauza sa fie de bun augur si sa revii in tara cu forte proaspete si sa te ajute Dumnezeu sa iti indeplinesti visul.

 

Baby: daca simti ca iti scapa din sling, inseamna ca nu e strang materialul bine pe spatele lui. Cand il montezi, intinzi bine materialul pe spatele tau si apoi prin inele cu el. Fundul lui sa vina ca intr-un hamac, bagi cu mana material sub fund (intre tine si el) si intinzi pana la genunchi, apoi surplusul de material il tragi prin inel. Pe spatele lui materialul sa fie perfect intins, nu cute. Pune o poza, ca sa iti zic unde nu e ok (daca nu e ok).

 

Si cateva clipuri f bune:

Montarea slingului:

 

Purtarea in fata:

 

Fetellor a facut careva vaccin optional de la Synflorix? Dr mea d-asta are. Eu nu am auzit de el, doar ed infanrix si inca unul, dar nu de synflorix. O fi mai prost, de n-am auzit de el? Voi ce credeti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya, eu am facut : infanrix, rotarix si symflorix

sunt toate de la aceeasi firma si sunt bune

e in loc de prevenar, daca am retinut bine, ca la Maria m-am informat mai mult, acum merg pe aceeasi schema ca la ea,

dr m-a asigurat ca infanrix este acelasi cu hexacima, dar am preferat ce stiam eu, ca o schema studiata si testata ma linisteste mai mult decat un vaccin de care nu am citit mare lucru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...