Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

io sunt un pic trista azi, acum 2 ani a murit tata... plang de dorul lui, sa nu ma vada mama...
am ajuns in Ro cu o zi inainte pt ca in dimineata respectiva am vb cu sora mea. eram la seviciu, era dimineata, ora 9 si am fugit acasa, mi-am luat haine si la 11 eram la aeroport si am ajuns acasa seara.
apoi a 2a zi: in ziua aia stiam ca o sa se duca pt ca avea deja picoarele f reci si se racea din ce in ce mai mult.
l-am tinut in brate inainte sa moara, plecasem de la el din camera. dar dumnezu a fost bun cu mine: m-a adus inapoi sa il verific si le-am chemat pe mama, sora si matusa sa vina si sa il vada pt ultima data.

am avut noroc ca l-am prins in viata, a fost crunt sa merg sa ii pregatesc totul de inmormantare.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ema, Dumnezeu sa-l odihneasca! Asa e viata asta cu bune si rele.

Si eu sunt trista, azi am aflat de 2 surori din Bacau care sufera de o boala rara si viata lor se indreapta spre nicaieri. De dimineata , ii multumesc in gand Domnului ca sunt sanatoasa si ma rog pentru sanatatea copiilor mei, si-i multumesc pentru tot ce am si as vrea sa ma pot bucura mai mult de micile bucurii, sa iau viata asa cum e ea...sunt data rau peste cap, dar imi revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya Synflorix e prevenarul de la GSK. E foarte bun,de generație mai noua din ce am înțeles, noi am făcut la fel ca Rățuștele:Infanrix, Rotarix, Synflorix.

Medicul de familie mi-a zis ca ar fi mai ok sa nu amestecam producătorii, sa mergem pe același producător până la 1an. Asa ca mergem pe gsk până la terminarea schemei de vaccinare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...