Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Emma, ana, imi pare rau pt pierderile voastre. Eu nu-mi pot imagina cum e sa pierzi pe cineva apropiat pt ca nu mi s-a intamplat pana acum. Am pierdut un singur bunic (pe restul nu i-am prins in viata), pe care l-am cunoscut foarte putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, bucura-te ca-i linistita. Aris a fost groaznic ieri toata ziua, dupa vaccin. Agitat ca o matza.

 

Julia, ce naspa esti :))). Camasa de gay? Saracu om. :))). Ioi ce s-ar fi suparat unguru, ca n-are simtul umorului numai cand face el glume. Da doamne feri sa faca cineva misto de el ca-i bosumflat o saptamana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara,

Baby, chiar seamănă cu mine? Nu mi se pare ca seamănă cu niciunul. E preasfințitul sa semene cu noi, cra cra.

 

Eu de la 4 la 8 am fost la un meeting de alaptare/baby wearing in parc. Am luat și biberon cu noi și sns, dar culmea ca acolo nu mi-a mai făcut crize, doar a supt de 3 ori. Încărcată cu energie pozitiva de la fetele alea care toate alaptau exclusiv cu atâta ușurință, acum iară sunt cu el de gat și ideea de : Eu am lapte. Bb trebuie doar sa îl extragă. Asa ca am sărit completarea de asta seara. Sa vedem dacă trecem și noaptea :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, sa-l stapaneasca sanatos :)

Al meu tocmai incearca sa ma convinga sa luam un smartphone de la un coleg care-l da ieftin. Acuma ne minunam de cate stie sa faca (eu nu ma pricep la telefoane).

Eu de la 4 la 8 am fost la un meeting de alaptare/baby wearing in parc. Am luat și biberon cu noi și sns, dar culmea ca acolo nu mi-a mai făcut crize, doar a supt de 3 ori. Încărcată cu energie pozitiva de la fetele alea care toate alaptau exclusiv cu atâta ușurință, acum iară sunt cu el de gat și ideea de : Eu am lapte. Bb trebuie doar sa îl extragă. Asa ca am sărit completarea de asta seara. Sa vedem dacă trecem și noaptea :))

asa veneam si eu de la intalnirile de gravide, plina de energie pozitiva!

ce fain ar fi sa ne putem intalni si noi cele de pe forum la taclale undeva in parc si cu pruncii dupa noi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...