Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

No scumpo, asta cred ca-i de la prinsul de manuta de catre anajatii tai. Sau pupatul manutei. O sa fiti bine.

sper baby. e tare greu sa stai sa te uiti la el cum se chinuie si sa nu ai ce face. apa de orez, pana acum nu l-a ajutat cu nimic. ieri a primit de 3ori, aia de azi noapte a dat-o afara. asta de azi inca e in burtica (am facut una un pic mai groasa si mai concentrata).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of, Andi, când vine pletosul? Dacă a avut totuși două mese pe care nu le-a dat afară nu e chiar așa de rău, sper să își revină de tot cât mai repede!

in seara asta pe la 8. si nu mai vreau sa vorbesc cu ma-sa cu sora-sa cu maica-mea. sa ma lase toate in pace cu vaicarelile. ca inteleg ca is ingrijorate, si eu sunt, dar toate is pe capul meu acuma. si isi varsa ingrijorarea asupra mea, si eu n-am de unde sa ma incarc cu energie. eu consolez pe toata lumea:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in seara asta pe la 8. si nu mai vreau sa vorbesc cu ma-sa cu sora-sa cu maica-mea. sa ma lase toate in pace cu vaicarelile. ca inteleg ca is ingrijorate, si eu sunt, dar toate is pe capul meu acuma. si isi varsa ingrijorarea asupra mea, si eu n-am de unde sa ma incarc cu energie. eu consolez pe toata lumea:)

Of, Andi, de parca n-ai fi destul de stresata si fara cimentariile lor. Na, or fi si ele preocupate, dar n-ar trebui sa te streseze si mai mult.

Hai, ca pare ca Zoard este mai puternic decat lasa sa se creada, o sa fie repede refacut. Plus ca o sa-ti vina sprijinul acasa numaidecat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, saraca maica.ta. Realizez ca nici ei nu ii e usor. Ti.a ramas tie ingrata datorie de a fi tare. Daca te face sa te simti nai bine, pplangi si descarca.te, dar nu mult pentru ca micutul doar pe tine te are.

am bocit 2 ture in baie. macar m-am descarcat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...