Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

tot asa. un kk pe ora, parca is mai mici cantitativ si mai legate. el tot vioi si zambaret. eu mai linistita. pare spre bine deocamdata. amai vomat o singura data, mai putin ca alea 2.

 

da' am bagat la apa de orez in el o gramada. mama mi-a facut un mucilagiu (cred ca asa se numeste) de nu trecea prin biberon:))) am amestecat ala facut de mine cu ala facut de ea ca sa iasa ce trebe.

a mea apa de orez arata ca o apa tulbure. cand a vazut-o mama a zis "nem jo, fiam" si a facut o budinca:)))) am scos-o la capat cumva:)

 

si pletosu' e pe drum, si mama a plecat, si e liniste si pace acum:)

Pfiew! Bine ca sunteti bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

no, iara a vomat. una de-aia groasa care i-a iesit si pe gura si pe nari:( si cum respira, venea mai in fata sau mai in spate laptele (sau branza sau ce o fi) in nasuc. nici n-am stiut cum sa scot mai repede aspiratorul si batista bebelusului....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, :((

Nu ti.au spus cam de la ce ar fi? Intreb si eu sa ma aflu in treaba. Vorba ta si a lui Baby, poate vizita aia la firma nu a fost de bun augur.

am mai fost si altadata, ca eu acolo am curte.

si pana nu primesc analizele de scaun, nu se stie. medicul de familie zice ca e de la caldura, ca prea a venit dintr-o data:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika imi pare tare rău :( însănătoșire grabnica !!! Sa nu te pierzi cu firea ...

 

Gina , ce minunat vorbito voi acolo !

 

Stiu ca Alex a plecat astazi in tara .

 

Baby , cand iei contact cu ungurul mai întâi sa ne spui noua ce vrei sa ii spui sa filtram Conversația ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika imi pare asa rau de voi...

Noi cu diareea am scapat repede... Dar de cand a facut acum 3 zile nu a mai facut deloc. Si acum vazut-o si eu plangand cu lacrimi. Asa s-a chinuit sa faca si a urlat si se scremea toata ... E ff constipata acum a facut gros- gros. Si nu i-am dat decat o data apa de orez...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika imi pare tare rău :( însănătoșire grabnica !!! Sa nu te pierzi cu firea ...

Gina , ce minunat vorbito voi acolo !

Stiu ca Alex a plecat astazi in tara .

Baby , cand iei contact cu ungurul mai întâi sa ne spui noua ce vrei sa ii spui sa filtram Conversația ...

:))) Eu nu mai am de gand sa iau niciun contact cu el. Daca el vrea cu mine bine, daca nu sa fie sanatos. O sa va spun, oricum, daca da vreun semn. Dar ma indoiesc sincer. Am un feeling ca se va da la fund si nu va mai face nici testul. Nu mai vorbesc de trimis bani. Vom vedea daca am dreptate sau nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...