Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica-scuze.. acum am citit mai bine.....adevarul este ca sunt f infricosata de urmarile vaccinurilor..cele vazute dar si cele nevazute imediat...

si eu dar mai ingrozita sunt de posibilutatea de a face bolile daca nu i.as vaccina.

De ex pe Robi nu l.am vaccinat de rotavitus si la 2 ani mi a facut o forma f usoara dar cu fata nu mai risc.O vaccinez luni si cu rorarix.Pneumococi dupa 7 luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica-greu ma descurc...sotul ma ajuta fiinca din pacate sta mai mult pe acasa ....dar asta e...uneori mi e f.greu...dorm cate 4-5/noapte adunate...si ziua nu pot dormii ca am treaba...nustiu ce voi face ca peste o luna tb sa merg la job...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,

 

Julia, eu i-am curatat gaurile la inceput, vreo 2 saptamani pana s-a vindecat.. acum nu o mai curat

 

offf, eu cand va citesc ca nu dormiti ma ingrozesc... nu stiu cum as putea functiona cu nopti pierdute, eu adorm pe la 11-12 maxim si ma trezesc pe la 8, uneori si pe la 7, daca se intampla sa-mi faca kk atunci... trezirile de papa nu le pun ca dureaza putin si sunt si eu semi-adormita 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi :)

Monica-greu ma descurc...sotul ma ajuta fiinca din pacate sta mai mult pe acasa ....dar asta e...uneori mi e f.greu...dorm cate 4-5/noapte adunate...si ziua nu pot dormii ca am treaba...nustiu ce voi face ca peste o luna tb sa merg la job...

O sa ti se termine bateriile, asta o sa faci.

Serios, Ana, cum te astepti tu sa faci fata si jobului si solicitarilor de acasa?

 

Julia, prin curatatul cercelusilor te refiri la datul jos din urechiuse? Eu  doar la baie curat, dar nu cercelusii, ci marginile gauricilor.

E aur, are proprietatea de autocuratare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf, eu cand va citesc ca nu dormiti ma ingrozesc... nu stiu cum as putea functiona cu nopti pierdute, eu adorm pe la 11-12 maxim si ma trezesc pe la 8, uneori si pe la 7, daca se intampla sa-mi faca kk atunci... trezirile de papa nu le pun ca dureaza putin si sunt si eu semi-adormita 

Idem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...