Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, am vazut filmarea cu Maria, e haioasa foc, la fel si Mihai. Iar tu ai atata blandete in glas, as adormi si daca mi-ai zice "Da-te mai incolo" :) eu am o voce deatul de subtire -mie mi se pare pitigaiata, desi sotul meu spune ca nu e asevarat, eu ma aud vorbind f gros/grav .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am facut baita si acum dormim tun. Doamne ce scandal e la curatat urechile! N-are treaba cu imbracatul sau dezbracatul, cu spalatul, doar cu urechile.

Eu ii curat urechile pe timpul zilei. Dupa baie e scandal mare cu imbracatul si nu il mai stresez in plus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, nici nu stiu cr sa.ti. mai zic, decat ca ne gandim la voi sa treaca mai repede. Bine ca nu e rotavirus.

 

Baby, legat de indemnizatie nu stiu nici eu. Astept sa vad cand o primesc. Mie mi s.a terminat postnatalul pe 20 mai, dar inca nu am depus actele pt CIC. Ma tot amana de o saptamana cu adeverinta de venit pe ultimul an. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

andika am citit ca argila de la Bocan e f buna pentru micutii cu probleme la stomac; eu am folosit-o si intr-adevar repara imediat;acum nu stiu personal pe nimeni care sa fi folosit la bebelusi;insanatosire grabnica va doresc!

Gina ai pm; fetitza ta e o splendoare; si pe fundal parca se aude si baietelul ; 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...