Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

buna fetelor!

andika am citit ca argila de la Bocan e f buna pentru micutii cu probleme la stomac; eu am folosit-o si intr-adevar repara imediat;acum nu stiu personal pe nimeni care sa fi folosit la bebelusi;insanatosire grabnica va doresc!

Gina ai pm; fetitza ta e o splendoare; si pe fundal parca se aude si baietelul ;

Si mie mis-a parut ca-l aud pe Mihai intreband " ce a zis? Dar ce a zis?" Tare dragalasi! M-am amuzat tare cu sotzu' .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am reusit dupa 2 luni sa ma epilez,sa.mi fac pedicura si mani cat de cat.Nu reusesc sa ajung la salon.Asta mica n.are program de masa ;doar afara doarme 2 ore legate.Am gasit solutie pt botez-se duce ta.su in parc cu ea;ia apa si lp in caz de urgenta.Asta daca nu reuseste sa ajunga la mine.E aproape parcul de salon dar nu asa aproape sa mearga pe jos..

Eu sunt multumita ca arat rezonabil-nu reusesc sa ma fac inghinal.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Monica pt 2 lunite!

 

Eu am fost la tuns si pensat, a durat tot cam o ora jumate, a stat soacra cu fata in masina, dar i am lasat ceai ( de la alinan, happy drink - chiar e happy fata dupa el, ne a ajutat in perioada cu colici si acum la tranzitul intestinal...daca vad ca se chinuie cu kk, ii dau un ceai, o data la 3-5 zile). A fost cumintica, a dormit mai tot timpul.

 

Eu nu stiu ce o sa fac in 6 iunie, am intalnirea de 10 ani de cand am terminat liceul, si nu stiu ce fac cu fata...in restaurant o sa se fumeze (deci oricum vreo 2 zile papa

lapte afumat), sa ma mulg cat sa ii ajunga ei 4-6 ore e exclus ca prea stimulez, oricum n am cu cine o lasa, soacra nu stiu daca o sa fie pe aici, mama e in germania, tata...nu stiu daca s ar descurca, sora mea are 2 deja si e singura...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...