Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aaaaa... Vreau sa tip, dar il am pe bebe la tzatza.Socru'miu e la noi de vreo 2 zile, montează rigips cu fiu'su in mansarda. Și vin acasă de la plimarica, schimb copilul, care face shushu pe mine, asa ca m-am dezbrăcat de la jumate-n sus, ca si-asa muream de cald. După care ma pun pe pat sa-l alaptez, si ma trezesc cu scorul peste mine in camera, imi acopar tzatza libera cu mana si tip "nu, nu, nu...!", iar domnu' își continuă drumul spre bebe si cica "las' ca n-are nica", ceva gen "esti iertata". Si a venit sa isi vada nepotul ca doar el pleaca, nepot atasat de ma-sa jumate dezbrăcata. Daca se si apleca sa-l pupe cred ca-l si plezneam.

Aaaaaaaa..... Aaa....! Tunde-i-as mustața! Ma doare stomacul de nervi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, se plateste indemnizatia pe luna anterioara, ca si salariile. La Timisoara daca alegi varianta prin posta ajunge mai repede, pe card intra in 17 ale fiecarei luni.

 

Deea, o varianta ar fi sa stea sotul cu cea mica si sa mergi doar singura. Si eu ratez intalnirea de 10 ani de la faculta, dar nu se organizeaza nimic serios asa ca nu imi bat capul. La liceu a fost f fain organizat.

 

Aida, eu am inceput sa alaptez fara scrupule in public ca nu am ce face...cel mare are programul lui cu stat cat mai mult in parc, acum e din ce in ce mai mamos...asa ca nu am ce face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu alaptez peste tot, in parc, la mall, oriunde cere bebe, dar una-i sa scot putin sanul pe care oricum il ia micu in gura, si alta-i sa fiu jumate goala in intimitatea dormitorului meu si sa-mi intre fara sa bata la usa. E total diferit (cel putin in mintea mea). Plus ca am exclamat "nu!" si el m-a ignorat si a intrat ca patronul de parca era casa lui, camera lui, tzatza lui. Offf....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, aproape ca am facut pe mine de ras. Saracuta de tine! Si eu sunt pudica rau de tot. Nici macar prin fata ungurului nu umblam goala pusca :)))

 

Suzie, mersi! M-am dezumflat un pic. M-am gandit ca poate vine pe luna in curs si in iulie boieresc un pic :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...