Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

sigur va fi bine si stiu ce greu iti este, ca si eu imi fac griji , am emotii la fiecare control, la fiecare analiza de rutina, ma gandesc la toate rudele cu pb sa nu mosteneasca ceva, dar atitudinea asta nu ne ajuta cu nimic, numai ca-mi este greu sa ma controlez

multumesc mult de incurajare,

da, asa e cu atitudinea, gandirea pozitiva.

nu vreau sa ma gandesc prea mult, mi-am scris temerile si nu ma mai uit inapoi.

s-a trezit bb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cheer up Ema! Fetita e bine si asa va fi. Am zis!!! Valabil pt noi toate. Nu numai ca avem cei mai frumosi si destepti copii, sunt si in perfecta stqre de sanatate.

 

Ma bag si eu la culcarici repede. Pitzi m.a tinut treaza pana la 4:30 si ne.am trezit la 9:30.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a plans/ carait in somn, mai doarme [pk]

 

 

Apoi sa vezi ce l-oi cara eu, cu scule si bagaje, cu mine la cursuri. Sa invete si el sa judece drept :)))

 

va si vedeam pe amandoi invatand [:)]

si pletosu' meu ma bate la cap sa luam odata o manduca sau ceva de genul, sa il poarte si el. ca wrapul cica prea e de fete:)

boba carrier 4G e bun de la nastere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cheer up Ema! Fetita e bine si asa va fi. Am zis!!! Valabil pt noi toate. Nu numai ca avem cei mai frumosi si destepti copii, sunt si in perfecta stqre de sanatate.

 

Ma bag si eu la culcarici repede. Pitzi m.a tinut treaza pana la 4:30 si ne.am trezit la 9:30.

ms, Julia. asa sa fie pt toate xoxoxo

somn usor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici e vreme urata si ploua asa tare, acum vad ca s-a oprit.

am o groaza de facut si n-am chef. am chef de vb cu voi.

tre' sa fac liste de shopping  pt mancare, sa le pun in basket, le printez si mergem sa le luam sambata( ori poate le cer delivery acasa parca am un cupon de free delivery, oricum si 4 euro nu e mult livrarea), am de verificat daca avem destule pt fete si pt mine ca stam in Ro vara( cosmeticale, echipamente de bb, etc). mai trebuie sa strang prin casa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...