Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 5


Recommended Posts

Dianamaria, sunteti bine, ce mai faceti? n-ai mai intrat de mult. sper ca sunteti bine.

vroiam sa vb cu tine despre vaccinuri pt Emma. ne mai citesti? vreau sa iti trimit Pm dar nu stiu daca ne citesti?

Citesc, citesc! :) din păcate nu prea am timp sa și scriu. Radiografie la șold ii poți face și aici la dr.Tica. Eu am fost cu fetița la 5luni, aparatura este noua pe secție, în spital, iar dr. (deși nițel cam neanderthalian :) este un bun profesionist. Dacă vrei iți dau nr. de telefon. Despre vaccinat dacă te hotărăști, vorbim (eu sunt pe aici, dar mai la '' umbra'':)).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am imprumutat in Ro: patut lemn( am de travel dar am o prietena de-a surorii caruia i-am dat diverse de bb de la Oani: scaun de masa, swing, carusel, hainute, jucarii), wrap, scaun de masina, carusele. imi da inapoi swingul de la fisher price si altele. 

daca to economisesc. ma duc sa imi scot negii in ro. am unii mici fini, bej pe gat, ce ma enerveaza, sunt ramasi de la sarcina1 si 2.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citesc, citesc! :) din păcate nu prea am timp sa și scriu. Radiografie la șold ii poți face și aici la dr.Tica. Eu am fost cu fetița la 5luni, aparatura este noua pe secție, în spital, iar dr. (deși nițel cam neanderthalian :) este un bun profesionist. Dacă vrei iți dau nr. de telefon. Despre vaccinat dacă te hotărăști, vorbim (eu sunt pe aici, dar mai la '' umbra'':)).

 

iti trimit PM. da vreau sa ii comande dr vaccinurile, mersic mult.

nu cred ca ii fac radiografie la sold in Ro, avem aici free. daca ma razgandesc iti spun,ms inca o data.

 

dar sunteti bine? sper, nu xoxoxo?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rasustele, cand mai ai vreme sa mai si citesti...cu 3 copii? Si eu va trebui sa ma reprofilez cand termin concediul. pentru inceput as vrea ceva part time sau cu program flexibil sa ma pot ocupa si de baieti ca nici noi nu avem niciun ajutor pe aici.

 

New, pentru diploma aia trebuie sa faci facultatea la zi, nu exista fara frecventa la poli. Nu stiu la Babes daca poti face info la ff.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iti trimit PM. da vreau sa ii comande dr vaccinurile, mersic mult.

nu cred ca ii fac radiografie la sold in Ro, avem aici free. daca ma razgandesc iti spun,ms inca o data.

 

dar sunteti bine? sper, nu xoxoxo?

[flo2]

-vaccinurile - am vorbit cu dr, si le poti comanda si tu, cica cea nmai ieftina solutie pe plan local ar fi o farmacie de langa Kaufland; nu stiu cum sunt preturile comparativ cu farmacia tei;

-radiografia de sold este 100ron.

 

Noi suntem bine, bebe creste frumos, este bun, cuminte, dar avem o mare problema cu timpul. Inca ne ambitionam sa le facem pe toate singuri si este nitel cam dificil cu 3 copii si-un catel  [:)], casa, activitati etc. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola, dragele mele, am disparut o perioada si vad ca am mult de recuperat din urma.....abia astept sa vad ce au mai facut nepoteii mei (fetite si baietei) [flo2]

 

Acum am realizat ca sunt aproape 4 saptamani de cand nu am mai intrat, sper sa nu va intrebe cine o fi si babuta aia care isi baga nasul pe aici..... [batcap]

 

Am avut probleme si de sanatate, si cu socrul meu (din punctul meu de vedere a inviat de 2 ori, nu stiu cat mai rezista saracul, are ciroza si e in ultima faza..cred). Am facut si conjuctivita - prima oara in viata mea.....

 

Karry77, multumesc pentru mesaj. Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...